5 edycja "60 godzin z Falubazem"

2020-02-11 19:01
Falubaz
Autor: Materiały prasowe

Przed nami piąta edycja akcji marketingowej 60 godzin z Falubazem. Ta zaczyna się 20 lutego i potrwa do 22. Cała zielonogórska drużyna weźmie udział w różnych wydarzeniach. Żużlowcy spotkają się z kibicami czy odwiedzą swoich sponsorów. Zwieńczeniem piątej edycji będzie będzie bal sportowca, na którym poznamy najpopularniejszych i najlepszych Lubuskich sportowców.

Już 20 lutego rusza piąta edycja akcji 60 godzin z Falubazem. W ciągu 3 dni zawodnicy spotkają się z kibicami, w tym z najmłodszymi fanami czarnego sportu. Do tego drużyna Falubazu odwiedzi zielonogórską szkołę. Poza kibicami zawodnicy spotkają się ze swoimi sponsorami, czy zjedzą tradycyjne śniadanie biznesowe do tego dochodzą treningi a nawet sesja wideo. 

Także będzie się działo dużo! Będzie można spotkać nas w kilku ciekawych miejscach. Zapraszamy do śledzenia przede wszystkim naszych social mediów tam będziemy informować o tym gdzie i o której godzinie się pojawimy

Mówi Michał Kociński Specjalista ds. Marketingu Falubazu Zielona Góra. Poza takimi elementami nie zabraknie również zabawy czy integracji a zawodnicy Falubazu zmierzą się nie tylko ze spotkaniami oraz sesjami. Również podejmą walkę w kuchni na warsztatach kulinarnych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE