W upalne dni żaranie będą mogli ochłodzić się na odkrytym basenem przy ul. Źródlanej

2020-06-12 12:39
Basen
Autor: pixabay.com

Już od jutra [13.06] znowu będzie czynny Wielofunkcyjny Kompleks Sportowo-Rekreacyjny przy ul. Źródlanej. Mieszkańcy będą mogli się tam m.in. ochłodzić w nieckach z wodą. Ze względów bezpieczeństwa na obiekcie na raz będzie mogło przebywać maksymalnie 1500 osób. Wprowadzono też dodatkową dezynfekcję pasków i kluczy do szafek po każdym użytkowniku.

Na ten moment mieszkańcy czekali z utęsknieniem. Po zimowej przerwie znowu zostaną otwarte baseny przy ul Źródlanej. Dzika rzeka, masaże ścienne czy grota sztucznej fali to tylko niektóre z atrakcji. Ze względów bezpieczeństwa wprowadzono dodatkowe środki ostrożności. Limit gości na obiekcie wynosi teraz 1500 osób, a przed skorzystaniem z leżaków czy ławek powinniśmy okryć się ręcznikiem.

Po każdym użytkowniku dezynfekowane są też paski oraz klucze od szafek. Na terenie całego obiektu a także w kolejce do kas mieszkańcy muszą zachowywać bezpieczną odległość od innych osób. Aby zwiększyć dystans między użytkownikami w szatni zmniejszono liczę szafek.

Na terenie kompleksu oprócz basenów znajdują się też dwa place zabaw. 

Gdy pogoda nie dopisze żaranie mogą też korzystać z krytego basenu "Wodnik". Na tej pływalni znajdują się trzy niecki z wodą, z czego jedna z nich przeznaczona jest dla małych dzieci. Dodatkowe atrakcje to gejzery, dysze wodne i zjeżdżalnia.

Tak gaśnie Kraków. Piękne ujęcia z drona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE