Lotnisko w Babimoście zamknięte z powodu kwarantanny pracowników

2021-03-16 8:32
samolot
Autor: pixabay.com

Lotnisko w podzielonogórskim Babimoście zamknięte! Powodem koronawirus. Kluczowi pracownicy trafili na kwarantannę, nie udało się za nich znaleźć zastępstwa. Więcej w artykule.

Lotnisko w Babimoście będzie zamknięte do 27 marca. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Kluczowi pracownicy trafili na kwarantannę. 

Nowy spektakl w Lubuskim Teatrze - "Olbrzym-Samolub"

Niektóre stanowiska wymagają bardzo profesjonalnego wykształcenia i kwalifikacji. W sytuacji, w której wypadło kilku strażaków z obsługi, trudno jest wprowadzić w ich miejsce w chwilę zastępstwo. 

Mówi Sławomir Kotylak z Urzędu Marszałkowskiego. W pierwszej kolejności próbowano znaleźć zastępstwo wśród pracowników warszawskiego lotniska, jednak bezskutecznie.

Problem ten dotyczy nie tylko naszego lotniska, ale również tego w Warszawie. Początkowo była prośba, żeby oddelegować pracowników stamtąd na nasze lotnisko, jednak nie było takiej możliwości. 

Lotnisko w Babimoście zostanie otwarte 28 marca. Przypomnijmy, że jedyne loty, jakie odbywają się z portu to rejsy do Warszawy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE