Jak pracują Urzędy Skarbowe w dobie koronawirusa? Sprawdzamy

2020-03-17 15:15
koronawirus
Autor: pixabay.com

Urzędy skarbowe w województwie lubuskim, podobnie jak w całej Polsce, zostały zamknięte z powodu koronawirusa! To nie oznacza jednak, że pracownicy nie wykonują swoich obowiązków. Więcej w artykule.

Urzędy Skarbowe w całym województwie lubuskim zostały zamknięty. To pokłosie koronawirusa. Pracownicy mimo tego cały czas wykonują swoje obowiązki. Żaranie nie muszą się również martwić o roczne rozliczenie PIT.

Jeśli chodzi o roczne rozliczenia podatkowe, każdy może rozliczać się, na przykład online, bądź wrzucać deklaracje, pisma i inne dokumenty do specjalnie wystawionych urn. Znajdują się one przed urzędami skarbowymi. 

Mówi Ewa Markowicz, rzeczniczka prasowa Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze. Każda osoba, która ma jakiekolwiek pytania do urzędników, może do nich zadzwonić. W naszym województwie została również uruchomiona specjalna infolinia, na której można zadawać pytania związane z rocznym rozliczeniem PIT. Urzędy będą zamknięte do 27 marca.

Nr telefonu na infolinię: 660 557 015.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE