Wrocław. Ekostraż ratuje z rzeki mini-mini bobra [ZDJĘCIA]

2021-05-07 9:14 A.F
Wrocław. Ekostraż ratuje z rzeki mini-mini bobra [ZDJĘCIA]
Autor: Facebook/ Ekostraż Wrocław Wrocław. Ekostraż ratuje z rzeki mini-mini bobra [ZDJĘCIA]

Ten przeuroczy mini - mini bóbr został znaleziony przez wrocławską Eksotraż w rzece w okolicach Kłodzka. Był tak słaby, że podtapiał się w czasie nieudolnych prób wydostania się z wody. Niestety, stracił rodziców. Zgłaszający obserwowali sytuację przez kilkadziesiąt minut i wyciągnęli go w ostatnim możliwym momencie.

Przeuroczy mini-mini boberek został wyłowiony z rzeki koło Kłodzka. W czasie nieudolnych prób wydostania się z wody cały czas się topił. Po rodzicach nie było nawet śladu. Zgłaszający obserwowali sytuację przez kilkadziesiąt minut i wyciągnęli go w ostatnim możliwym momencie. Niestety, nie udało się odnaleźć mamy i taty małego bobra. Pomimo tego, że wygląda tak słodko, jest w bardzo złym stanie. Zajmą się nim teraz pracownicy Ekostraży z Wrocławia. 

Uroczy maluch dostaje leki i kroplówki, jest odkarmiany resztką specjalistycznego preparatu, który Ekostraż musi dokupić w innym kraju. 

Możesz wesprzeć ratowanie mini-mini bobra poprzez FB. Inne formy wsparcia:

Raport z anteny 06.05
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE