ESKA Winter City 2022. Tak się bawiliśmy z Wami w Białce Tatrzańskiej! [ZDJĘCIA]

2022-01-24 14:26
 ESKA Winter City 2022. Tak się bawiliśmy z wami w Białce Tatrzańskiej! [ZDJĘCIA]
Autor: ESKA ESKA Winter City 2022. Tak się bawiliśmy z wami w Białce Tatrzańskiej! [ZDJĘCIA]

Eska Winter City 2022 ruszyła! Ekipa radia Eska Wrocław rozgrzewała Was ostatnio na najpopularniejszym kompleksie narciarskim w Polsce- Kotelnicy Białczańskiej. Sprawdźcie poniżej, co się działo.

Eska Winter City 2022 ruszyła pełną parą! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie królują zimowe sporty. Ekipę Radia Eska Wrocław spotkacie na najlepszych wyciągach w Polsce. Snowboard, narty i logo eski - to właśnie te elementy są naszym znakiem rozpoznawczym. Co robimy? Stale przygotowujemy Wam całą moc atrakcji! Na każdym stoku pojawia się studio radiowe, skąd nadawane są specjalne audycje dotyczące Waszej aktywności. Oprócz tego gorące napoje, liczne zabawy, konkursy, nagrody i spotkania z ciekawymi osobami. No i oczywiście - hity na czasie!

Eska Winter City 2022. Tak było w Białce Tatrzańskiej! 

Ostatnio, ekipa z Eska Wrocław pojawiła się na najpopularniejszym w Polsce kompleksie narciarskim - Kotelnicy Białczańskiej. Nie zabrakło śniegu, pozytywnej energii i konkursów! Dziękujemy, że byliście z Nami!  

SPRAWDŹCIE PONIŻEJ ZDJĘCIA Z BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ: 

Więcej info na temat akcji możecie znaleźć też TUTAJ.

Słuchajcie nas na 104,9 FM, wpadajcie na www.eska.pl/wroclaw/ i śledźcie naszego fanpejdża!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE