Za to może ukarać policja! NAJBARDZIEJ NIETYPOWE mandaty jakie możesz ŁATWO OTRZYMAĆ!

2021-03-15 10:34

Przewożenie pijanego pasażera, ostrzeganie innych kierowców przed patrolem drogówki, złe ustawienie do skrętu - tak, za to wszystko każdy kierowca może otrzymać mandat. Jak się okazuje każdego dnia możemy więc w bardzo łatwy sposób zostać ukarani. Za co jeszcze? Przeczytaj o tym więcej na naszej stronie internetowej - kliknij w zdjęcia w galerii i przeczytaj!

Warto wiedzieć, iż niektóre zachowania na drodze, które są dla Ciebie oczywiste i normalne, mogą ściągnąć na Ciebie kłopoty. Wszystko za sprawą wielu wykroczeń drogowych, które popełniamy, jednak z których nie zdajemy sobie do końca sprawy. Dlaczego? Czy wiesz, iż na drodze jednokierunkowej można dostać mandat, za to, iż źle ustawiamy się do skrętu? Albo czy pasażer na motocyklu także nie może być pod wpływem alkoholu? Podobnych rzeczy jest więcej. Sprawdź w naszej galerii co grozi Ci za takie zachowania.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Łukasz Wiśniewski: Przed nami Creme de la Creme sezonu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze