Wojna w Ukrainie: Rosjanie wysadzili gazociąg w pobliżu Charkowa [WIDEO]

2022-02-27 5:02
Wojna na Ukrainie: Rosjanie wysadzili gazociąg w pobliżu Charkowa [WIDEO]
Autor: @Nexta_tv/ Nexta Twitter

Rosyjskie oddziały, szturmujące Charków na północnym wschodzie Ukrainy, wysadziły w powietrze przebiegający w pobliżu tego miasta gazociąg - poinformowała w nocy z soboty na niedzielę ukraińska agencja prasowa UNIAN. Ukraińskie wojsko przez całą noc odpiera ataki Rosjan.

Ukraińskie siły zbrojne odpierają zmasowane ataki rosyjskiej armii prowadzone ze "wszystkich kierunków" - podała w nocy z soboty na niedzielę w komunikacie ukraińska armia, dodając, że wróg napotyka na "zdecydowany opór". Z komunikatu wynika, że ukraińscy żołnierze odparli potężny atak na Charków na północnym wschodzie kraju. Natomiast pod Chersoniem na południu Ukrainy rosyjskim jednostkom, po zaciętych walkach, udało się posunąć na przód.

CZYTAJ TAKŻE: Rosyjskie pociski trafiły w składowisko odpadów radioaktywnych. Jest zagrożenie dla Polski?

Rosjanie wysadzili gazociąg w pobliżu Charkowa [WIDEO]

Rosyjskie oddziały, szturmujące Charków na północnym wschodzie Ukrainy, wysadziły w powietrze przebiegający w pobliżu tego miasta gazociąg - poinformowała w nocy z soboty na niedzielę ukraińska agencja prasowa UNIAN. Na razie nie wiadomo, czy chodzi o regionalną instalację przesyłu gazu ziemnego, czy też jest to część gazociągu prowadzącego z Rosji na zachód Europy.

Warszawa pomaga uchodźcom z Ukrainy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze