Śmialiście się z walki o lody Ekipy? Ludzie teraz rzucili się na TEN produkt! Kolejki do 1 w nocy!

i

Autor: Screen/Twitter: Patryk "Skju" Sykut Śmialiście się z walki o lody Ekipy? Ludzie teraz rzucili się na TEN produkt! Kolejki do 1 w nocy!

Śmialiście się z walki o lody Ekipy? Ludzie teraz rzucili się na TEN produkt! Kolejki do 1 w nocy!

2021-04-30 14:23

Od kilku dni w sieci szaleją filmiki, na których widać walkę dorosłych i dzieci o lody Ekipy. Okazuje się, że to nie jedyny towar na który jest ogromny popyt. Ostatnio jeden z dyskontów znów przeżywał nalot klientów. Ci rzucili się na zupełnie inny produkt. W kolejce stali nawet o 1.00 w nocy. Jaki? Sprawdźcie w naszym materiale.

Walka o lody Ekipy. Filmiki przejdą do historii

Lody Ekipy Friza to ostatnio najpopularniejszy produkt w dyskontach. Gdy tylko pojawią się w sklepach, znikają w ciągu kilku minut. Co więcej, przed lodówkami ustawiają się tłumy. W jednym z dyskontów w Głogowie ludzie prawie się zdeptali. Dziecko o mało co nie wylądowało w lodówce. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj:

Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce! [WIDEO]

Raport z Anteny 29.04

Okazuje się, że nie tylko lody Ekipy są na topie. Ogromne kolejki utworzyły się ostatnio też w Biedronce. Ludzie tyczyli w sklepie nawet o 1.00. O co chodziło?

Dyskont wprowadził bowiem promocję na... piwo. Kupując 12 sztuk, kolejne 12 otrzymało się gratis.

Śmialiście się z dzieciaków bo walczyły o lody Ekipy? Godzina 1 w nocy, Biedronka. Ludzie stoją w kolejce, a w koszykach same browary ponieważ jest promocja "kup 12, a 12 dostaniesz gratis" - czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków