Śmialiście się z walki o lody Ekipy? Ludzie teraz rzucili się na TEN produkt! Kolejki do 1 w nocy!

2021-04-30 14:23
Śmialiście się z walki o lody Ekipy? Ludzie teraz rzucili się na TEN produkt! Kolejki do 1 w nocy!
Autor: Screen/Twitter: Patryk "Skju" Sykut Śmialiście się z walki o lody Ekipy? Ludzie teraz rzucili się na TEN produkt! Kolejki do 1 w nocy!

Od kilku dni w sieci szaleją filmiki, na których widać walkę dorosłych i dzieci o lody Ekipy. Okazuje się, że to nie jedyny towar na który jest ogromny popyt. Ostatnio jeden z dyskontów znów przeżywał nalot klientów. Ci rzucili się na zupełnie inny produkt. W kolejce stali nawet o 1.00 w nocy. Jaki? Sprawdźcie w naszym materiale.

Walka o lody Ekipy. Filmiki przejdą do historii

Lody Ekipy Friza to ostatnio najpopularniejszy produkt w dyskontach. Gdy tylko pojawią się w sklepach, znikają w ciągu kilku minut. Co więcej, przed lodówkami ustawiają się tłumy. W jednym z dyskontów w Głogowie ludzie prawie się zdeptali. Dziecko o mało co nie wylądowało w lodówce. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj:

Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce! [WIDEO]

Raport z Anteny 29.04

Okazuje się, że nie tylko lody Ekipy są na topie. Ogromne kolejki utworzyły się ostatnio też w Biedronce. Ludzie tyczyli w sklepie nawet o 1.00. O co chodziło?

Dyskont wprowadził bowiem promocję na... piwo. Kupując 12 sztuk, kolejne 12 otrzymało się gratis.

Śmialiście się z dzieciaków bo walczyły o lody Ekipy? Godzina 1 w nocy, Biedronka. Ludzie stoją w kolejce, a w koszykach same browary ponieważ jest promocja "kup 12, a 12 dostaniesz gratis" - czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze