Sklepy otwarte Wielkanoc 2022.  Gdzie na zakupy 16 i 17 kwietnia?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Sklepy otwarte Wielkanoc 2022. Gdzie na zakupy 16 i 17 kwietnia?

2022-04-07 14:58

W Wielkanoc, jak co roku, czeka nas wiele pracy i obowiązków związanych ze sprzątaniem, gotowaniem i pieczeniem. Aby wszystko dobrze rozplanować musimy mieć pewność, gdzie i kiedy będzie można zrobić zakupy podczas świąt. Które sklepy otwarte będą w nadchodzącą Wielkanoc 2022? Sprawdźcie!

Spis treści

  1. Sobota Wielkanocna 2022 - gdzie zrobić zakupy? Do której czynne są sklepy?
  2. Sklepy otwarte w Niedzielę Wielkanocną 2022

Sobota Wielkanocna 2022 - gdzie zrobić zakupy? Do której czynne są sklepy?

Gdzie zrobić zakupy w święta? Które sklepy będą otwarte w Sobotę Wielkanocną? Te pytania zadaje sobie wiele osób! Okazuje się, że tego dnia wiele sklepów działać będzie jedynie do godziny 14.00. Warto sprawdzić godziny otwarcia marketów na ich stronach internetowych. Ponadto taka informacja widnieć będzie na drzwiach do sklepów. Wieczorem większość sklepów będzie zamknięta ze względu na obchody świąt.

Sklepy otwarte w Niedzielę Wielkanocną 2022

Niedziela Wielkanocna jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że większość sklepów będzie w tym dniu zamknięta. Nie zrobimy zakupów w znanych sieciówkach, jak: Biedronka, Lidl, Auchan, Dino, Netto, Kaufland czy Carrefour. W Niedzielę Wielkanocną małe i pilne zakupy zrobimy natomiast na stacjach benzynowych. Czynne mogą być także sklepy Żabka i Freshmarket, jeżeli tak zadecyduje franczyzobiorca. Warto jednak wybrać się do nich w godzinach popołudniowych!

Wyprzedzał na pasach, omal nie przejechał pieszego

QUIZ. Jaki kolor ma ten owoc?

Pytanie 1 z 22
Jaki kolor ma dojrzała cytryna?