Polska - Arabia Saudyjska. Wynik

Autor: PAP/EPA

WYNIK meczu Polska - Arabia Saudyjska. Polacy walczą o wyjście z grupy na MŚ 2022!

2022-11-26 16:02

Mecz Polska - Arabia Saudyjska na MŚ w Katarze to wydarzenie, które każdy kibic w Polsce zapamięta na długo. Wszyscy spodziewają się, że drugi pojedynek kadry Czesława Michniewicza na mundialu 2022 zakończy się zwycięsko dla Polaków. Już przed nim wiadomo było, że podczas 90 minut na stadionie Education City, zdecydują się losy naszej kadry. Jaki jest wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska?

Wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska

Polska - Arabia Saudyjska 2:0

Koniec! Wygrywamy!

90+1. Skończył się regulaminowy czas. Sędzia doliczył 7 minut!

90. minuta - mogło być 3:0. Lewandowski jednak przewrócił się w polu karnym!

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 82. minuta! Lewandowski!

78. minuta. Groźny strzał Saudyjczyków! Na szczęście niecelny!

66. minuta. Słupek po strzale Lewandowskiego!

63. minuta. To mogła być bramka dla Polaków! Niestety, Arkadiusz Milik po świetnej główce trafia w poprzeczkę.

60. minuta. Znowu groźnie. Na szczęście Saudyjczyk chybił strzelając na bramkę Szczęsnego.

54. minuta. Rywale z Arabii Saudyjskiej oddali strzał na naszą bramkę spoza naszego pola karnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

Zaczęliśmy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy! Brawo Polacy!

45+8 Jeszcze jedna szansa na bramkę dla Polaków. Bramkarz Saudyjczyków był jednak na posterunku.

Czekamy na koniec pierwszej połowy! To byłby fenomenalny wynik do przerwy!

Wojtek Szczęsny broni karnego! Brawo Polacy!

Z piekła do nieba! Karny dla Saudyjczyków w 45. minucie!

Gooool! Pierwsza bramka dla Polaków w 40. minucie! Bramkę zdobył Piotr Zieliński!

26. minuta - piękna główka w polu karnym Bielika. Jeden z saudyjskich obrońców wybił piłkę!

23. minuta i podanie Casha do Lewandowskiego. Natychmiast zatrzymują go obrońcy.

13. minuta i bardzo groźny strzał Saudyjczyków! Szczęsny był jednak na posterunku!

9. minuta. Bardzo obiecująca akcja Polaków. Bramkarz Arabii Saudyjskiej łapie jednak piłkę.

Zaczęli! Gramy.

Grają hymn Polski! Za chwilę początek!

Początek meczu już za chwilę! Emocje sięgają zenitu! Tutaj dowiecie się, jaki jest wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska!

Eksperci są zgodni - najlepiej zagrać to spotkanie na zero z tyłu. Czy to się powiedzie?

Polska - Arabia Saudyjska. Czy Polacy wyjdą z grupy?

Remis we wtorkowym spotkaniu z Meksykiem 0:0 w Dausze sprawił, że na tym mundialu nie powtórzył się scenariusz, który tak doskonale znają polscy kibice: mecz otwarcia, o wszystko i o honor. Już przed meczem wiadomo bowiem było, że bez względu na wynik rywalizacji z Arabią Saudyjską, podopieczni Czesława Michniewicza nie stracą w sobotę szansy wyjścia z grupy C.

O godz. 20 odbędzie się bardzo ważny dla Polaków mecz zespołów z Grupy C. Argentyna zmierzy się w Lusajl z Meksykiem, prowadzonym przez argentyńskiego trenera Gerardo Martino, byłego selekcjonera reprezentacji swojego kraju.

W przypadku drugiej w turnieju porażki "Albicelestes", z grającym w piątym mundialu Lionelem Messim, stracą szansę awansu do 1/8 finału.

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...