Masz pilną potrzebę, by zrobić TO w lesie? Leśnicy podpowiadają, jak nie najeść się wstydu!

2021-06-01 14:20
las
Autor: Pixaby Lasy Państwowe radzą, jak załatwić pilną potrzebę podczas wycieczki

Miły spacer po lesie, aż tu nagle czujemy, że koniecznie musimy skorzystać z toalety. Taka przypadłość zdarzyła się pewnie większości z nas. Nie zawsze jednak mamy możliwość udania się do WC. Co w takiej sytuacji? Czy można "załatwić się" w lesie? Lasy Państwowe podpowiadają, jak zrobić to z "szacunkiem dla przyrody i nas samych".

Wyobraźcie to sobie. Planujecie wycieczkę do lasu. Ubranie już przygotowane. Pakujecie do plecaka koc, jakieś przekąski i napoje. Po krótkiej wędrówce znajdujecie miejsce na wypoczynek. Rozkładacie koc, zabieracie się do posiłku i wtem! Rewolucja w brzuszku. I już wiecie, że konieczne będzie "udanie się na stronę". Co zrobić w takiej sytuacji? Lasy Państwowe podpowiadają jak z "szacunkiem dla przyrody i nas samych" zrobić... sami wiecie co. W sieci pojawiła się nawet krótka instrukcja!

Raport z anteny 1.06, godz.10

Jak załatwić pilną potrzebę:

  • odgarnij kawałek darni
  • załatw potrzebę do dołka; tutaj umieść też papier
  • zakryj wszystko, co zostało w dołku
  • jeśli nie masz papieru toaletowego, użyj kawałka suchego mchu

W przeciągu kilku godzin leśne żuki zajmą się naszą kupą i nie będzie po niej śladu. Mech będzie rósł dalej w tym samym miejscu a ci, którzy przyjdą po nas do lasu, nie zobaczą stada"papierzaków" i z uśmiechem pospacerują dalej - czytamy we wpisie Lasów Państwowych w mediach społecznościowych.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze