Liczna rodzinka zajęła pół plaży nad Bałtykiem! Inni turyści byli przerażeni widokiem! [WIDEO]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Liczna rodzinka zajęła pół plaży nad Bałtykiem! Inni turyści byli przerażeni widokiem! [WIDEO]

2021-06-28 9:40

Na plaży niedaleko Mielna niezwykła rodzinka postanowiła skorzystać z pierwszych dni sezonu kąpielowego. Stado dzików spacerowało beztrosko po plaży tuż przy samym brzegu. Plażowicze byli przerażeni, ponieważ widok stada dzików na niemal pełnej plaży może wprawić w osłupienie. Zresztą, zobaczcie sami.

Na plaży morza Bałtyckiego niedaleko Mielna rozpoczął się sezon wakacyjny. Na ten czas czekali wszyscy - dorośli i dzieci. Odpoczynek na gorącym piasku to w końcu prawdziwa gratka.

Sezon 2021 jako jedne z pierwszych zainaugurowały również... dziki, które postanowiły wybrać się na mały ,,plażing". Dwa duże osobniki i kilka młodszych spacerowało wzdłuż brzegu zupełnie nie zwracając uwagi na opalających się turystów. Wielu plażowiczów specjalnie się dzikami nie przejmowało, a niektórzy robili nawet zdjęcia, by uwiecznić niezwykłą chwilę. Nie każdy podchodził jednak do sprawy tak obojętnie. Wielu przerażonych obecnością zwierząt turystów uciekało, a popłochu, przewracając swoje krzesła, parawany i parasole. Gubili nawet ręczniki! Wideo ze zdarzenia możecie zobaczyć poniżej.

Liczna rodzinka zajęła pół plaży nad Bałtykiem - co z turystami?

Chociaż zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikt nie ucierpiał! Zwierzęta najpierw moczyły kopyta w wodzie, a potem radośnie, jak to warchlaczki, biegały po piasku. Stado dzików było prowadzone i zamknięte przez dumnych ,,rodziców", którzy pilnowali, aby młode nie pozostawały w tyle.

Sławomir zdradza swoje sposoby na kontuzje po tańcu!