26.05 Poranny trening reprezentacji odbył się bez kilku piłkarzy

i

Autor: ESKA POZNAŃ/ Beniamin Piłat 26.05 Poranny trening reprezentacji odbył się bez kilku piłkarzy

Lewandowski, Milik i kilku zawodników nie pojawiło się na treningu. Odpoczywają po szczepieniach

2021-05-26 10:57

Środa, to trzeci dzień zgrupowania Reprezentacji Polski w Opalenicy. Na poranek 26.05 zaplanowany został poranny trening. Nie uczestniczyło w nim kilku piłkarzy - w tym Robert Lewandowski czy Arkadiusz Milik.Zgodę wyraził na to trener. Zawodnicy mają odpocząć po ciężkim sezonie oraz po wczorajszych szczepieniach.

Środa 26.05 to trzeci dzień zgrupowania Reprezentacji Polski przed EURO 2020. Na środę zaplanowano poranny trening, w którym udziału nie wzięło kilku zawodników, w tym m.in. Robert Lewandowski. Okazuje się, iż nieobecność kilku zawodników spowodowana jest fizjoterapią oraz... lekkimi dolegliwościami po wtorkowych szczepieniach. 

Przypomnijmy, iż we wtorek 19 reprezentantów skorzystało z okazji i zostało zaszczepionych preparatem Johnson & Johnson. Nie wszyscy skorzystali z tego przywileju przygotowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. Kilku jednak piłkarzy na szczepienia poszło. W środę na poranek zaplanowano trening, jednak na nim nie pojawiło się kilku zawodników - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Maciej Rybus czy Jakub Moder. Zawodnicy Ci albo mieli zaplanowane zajęcia z fizjoterapeutą, po ciężkim sezonie albo odpoczywali po wtorkowych szczepieniach. U kilku zawodników wystąpiły bowiem lekkie dolegliwości poszczepienne. 

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania

Środa jest dość intensywnym dniem dla kadry, bowiem selekcjoner Paulo Sosua zaplanował dwie jednostki treningowe. Na porannych zajęciach pojawił się długo wyczekiwany Grzegorz Krychowiak, który jako ostatni z powołanych piłkarzy zameldował się w Opalenicy.

Zgrupowanie w Wielkopolsce potrwa do 8 czerwca. W jego trakcie piłkarze zagrają dwa towarzyskie spotkania - 1 czerwca z Rosją we Wrocławiu i tydzień później z Islandią w Poznaniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]