Konferencja ministra zdrowia 21.01.2022. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia. O której? Gdzie oglądać?

i

Autor: pexels Konferencja ministra zdrowia 21.01.2022. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia. O której? Gdzie oglądać?

Nowe obostrzenia. Konferencja ministra zdrowia 5.11.2021. Co ogłosi Adam Niedzielski?

2021-11-05 10:53

Konferencja prasowa ministra zdrowia 5.11.2021. Co ogłosi Adam Niedzielski? Czeka nas powrót obostrzeń? W Polsce cały czas rośnie liczba nowych zakażeń koronawirusem. W piątek, 5 listopada zaplanowano posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Będzie regionalizacja obostrzeń? A może ogólnopolski lockdown?

Spis treści

  1. Konferencja ministra zdrowia 5.11.2021. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia
  2. Konferencja prasowa Ministra Zdrowia 5.11.2021. O której? Gdzie oglądać na żywo?

Konferencja ministra zdrowia 5.11.2021. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia

Czwarta fala koronawirusa w Polsce rozgościła się na dobre. W miniony czwartek odnotowano ponad 15 tysięcy zakażeń COVID-19. Nic nie wskazuje na to, by zachorowania miały zacząć spadać. Rząd, póki co, nie zapowiedział NOWYCH OBOSTRZEŃ. Jednak sytuacja jest bardzo dynamiczna.

W piątek, 5 listopada ma odbyć się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W trakcie jego trwania mogą zostać ustalone NOWE OBOSTRZENIA. Te z pewnością zostaną ogłoszone podczas konferencji ministra zdrowia. Co nas czeka? Jak mogą wyglądać nowe obostrzenia? Przedstawiciele rządu sugerowali, że restrykcje pojawią się w regionach, gdzie sytuacja pandemiczna jest najcięższa. Nowe obostrzenia mogą więc pojawić się w woj. podlaskim, mazowieckim oraz lubuskim. Niewykluczone jednak, że obejmą też pozostałe części kraju. Więcej z pewnością dowiemy się podczas konferencji ministra zdrowia.

Nowy most tymczasowy w Gdańsku

Konferencja prasowa Ministra Zdrowia 5.11.2021. O której? Gdzie oglądać na żywo?

Jeśli po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zatwierdzone zostaną nowe obostrzenia, to z pewnością Adam Niedzielski ogłosi je podczas konferencji ministra zdrowia. Ta może odbyć się w piątek, 5.11.2021. Nie jest to jednak pewna. Dokładna godzina również nie jest znana. Jeśli pojawi się więcej szczegółów na ten temat, znajdziecie je w tym materiale.

Konferencja ministra zdrowia NA ŻYWO - gdzie oglądać? Konferencja ministra zdrowia transmitowana będzie m.in. w TVP czy Polsacie. Będzie można ją również śledzić na stronie Kancelarii Premiera lub za pośrednictwem Facebooka.

Sonda
Jak myślisz, kiedy pandemia koronawirusa się skończy?