Kiedy będzie można wziąć ślub w 2021? W Polsce będą się odbywać... nielegalne wesela?!

2021-02-08 9:02
Kiedy będzie można wziąć ślub w 2021? W Polsce będą się odbywać... nielegalne wesela?!
Autor: Canva.com Kiedy będzie można wziąć ślub w 2021? W Polsce będą się odbywać... nielegalne wesela?!

"Branża weselna jest na skraju bankructwa i wytrzymałości, chcemy móc pracować!" - mówiły podczas protestu 1 lutego przedstawicielki branży weselnej z Łomży. To sprzeciw wobec obowiązujących restrykcji i ograniczeń, które mocno dotykają właśnie branżę weselną. Czy to oznacza, że już niebawem wesela w Polsce odbywać będą się nielegalnie i ukradkiem?

Kiedy będzie można wziąć ślub w 2021? W Polsce będą się odbywać... nielegalne wesela?! Branża weselna w Polsce pozwala na stałe zatrudnienie około 2-3 milionom ludzi! To nie tylko właściciele sal weselnych lecz również kucharze, kelnerzy, fotografowie, muzycy, fryzjerzy, styliści paznokcie i wielu, wielu innych. Chociaż rozpoczynamy drugi miesiąc roku 2021, to do tej pory w kraju nie odbyło się żadne huczne wesele. Przyszłe panny młode każdego dnia rwą włosy z głowy w obawie, czy znów nie będą zmuszone do przekładania terminu ślubu. O tym, kiedy będzie można urządzić wesele w roku 2021 rząd jednak milczy.

Kiedy będzie można wyprawić wesele w 2021 roku?

W okolicach 14 lutego wielu narzeczonych w poprzednich latach mogło powiedzieć sobie sakramentalne tak. Niestety, obecnie śluby i wesela wciąż się nie odbywają. Powiedzieć sobie 'tak' możemy tylko w wyjątkowych okolicznościach, lub w obecności samych świadków i bez możliwości organizacji przyjęcia. Kiedy się to zmieni? Ślub w 2021 planować powinniśmy raczej na miesiące letnie. Minister Zdrowia podczas konferencji ostrzegał, że pozostałe branże muszą poczekać co najmniej kilka-kilkanaście tygodni. Oznacza to, że sale weselne w reżimie sanitarnym czynne będą najpewniej... dopiero w kwietniu 2021!

Ćwiczenia policyjne z użyciem drona. Gdańsk

Śluby online - nowa forma imprezy

Goście nie mogą pojawić się na twoim ślubie? Urząd Stanu Cywilnego może mieć dla ciebie niespodziankę! W Polsce rozpoczęła się właśnie moda na... transmisję online z zaślubin! W bezpieczny sposób możemy obserwować ceremonię, a narzeczeni nie czują się tak samotni. Obecnie tę usługę ma w swojej ofercie tylko kilka urzędów, jednak jeśli sytuacja się nie poprawi, to być może będzie to HIT 2021 roku.

Zimowa groza w Warszawie. Bawią się na cienkim lodzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze