Jego radość po golu dla Szwajcarii w meczu z Francją zrobiła furorę. Najsłynniejszy kibic odnaleziony. Dostanie darmowy przelot na mecz i darmowe wakacje po EURO 2020

i

Autor: Twitter Luca Loutenbach został najsłynniejszym kibicem na świecie po tym jak celebrował gola dla Szwajcarii w meczu z Francją

Jego radość po golu dla Szwajcarii w meczu z Francją zrobiła furorę. Najsłynniejszy kibic odnaleziony. Dostanie darmowy przelot na mecz i darmowe wakacje po EURO 2020

2021-07-01 11:17

Darmowy przelot na ćwierćfinałowy mecz z Hiszpanią, zapas napojów energetycznych i w końcu darmowe wakacje. Na to wszystko może liczyć Luca Loutenbach, kibic który stał się sławny w internecie z dwóch zdjęć (smutnego i radosnego) podczas meczu Szwajcarii z Francją. Mężczyzna został symbolem zwycięstwa Szwajcarów i na dodatek został zasypany propozycjami marketingowymi. Tak się wygrywa życie.

Kojarzycie tego człowieka? Tak, to Luca Loutenbach, najsłynniejszy obecnie kibic na świecie. Szwajcara od kilku dni zna już cały świat. Wszystko dzięki jego niezwykłej radości na trybunach podczas meczu Szwajcaria-Francja w 1/8 finału EURO 2020.

Loutenbach przez cały mecz mocno przeżywał wydarzenia na boisku w Bukareszcie. Najpierw cieszył się z bramki dla swoich rodaków, potem nie mógł uwierzyć w to, że Francuzi odrobili straty i wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Końcówka meczu była tak emocjonująca, że wiele osób okrzyknęło starcie Szwajcarię z Francją najlepszym meczem w historii Mistrzostw Europy. Jednym symboli tego meczu był właśnie szwajcarski kibic Luca Loutenbach. Dlaczego? Fan szwajcarskiej kadry na minutę przed końcem meczu (przy stanie 3:2 dla Francji) ubrany w koszulkę i czapkę z herbem Szwajcarii opłakiwał już porażkę swoich idoli. Ale już chwilę później, gdy Szwajcaria strzeliła wyrównującą bramkę, Loutenbach nie miał już na sobie ani czapki ani koszulki i darł się z radości w niebogłosy.

Ostatecznie Szwajcaria wygrała ten mecz w rzutach karnych, awansowała do ćwierćfinału EURO 2020 i wyeliminowała z turnieju obecnych mistrzów świata.

Kilka dni później Szwajcarska telewizja odnalazła Lucę Loutenbacha. Mężczyzna otrzymał pamiątkową tabliczkę ze zdjęciami z tamtego momentu. Linie lotnicze "Swiss Air" zaproponowały mu darmowy przelot na ćwierćfinałowy mecz z Hiszpanią. Red Bull jest gotowy dostarczyć mu zapas napojów, a szwajcarskie biuro turystyczne zaoferowało mu darmowe wakacje po zakończeniu Euro, do wybranego przez niego miejsca. Tak się wygrywa życie.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia