Jarosław Kaczyński zasnął podczas konferencji? To wywołało burzę w internecie! [WIDEO]

2021-10-26 16:38
Jarosław Kaczyński zasnął podczas konferencji prasowej?!
Autor: PAP/Wojciech Olkuśnik/Twitter, zrzut ekranu Jarosław Kaczyński zasnął podczas konferencji prasowej?!

Jarosław Kaczyński zasnął podczas konferencji prasowej?! Zachowanie wicepremiera ds. bezpieczeństwa wzbudziło zainteresowanie internautów. Na transmisji z konferencji dotyczącej projektu ustawy o obronie ojczyzny widać jak prezes PiS zamyka oczy, a jego głowa opada, jakby właśnie robił sobie drzemkę.

Więcej pieniędzy, więcej żołnierzy, więcej nowoczesnego uzbrojenia - to główne postanowienia zawarte w projekcie ustawy o obronie ojczyzny. Podczas konferencji prasowej, nowe plany rządu zaprezentował wicepremier ds. bezpieczeństwa, Jarosław Kaczyński. Później głos zabrał minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak. Podczas jego długiej wypowiedzi, można było zauważyć dziwne zachowanie Jarosława Kaczyńskiego.

Czytaj także: Jarosław Kaczyński zapowiedział, że REZYGNUJE ze stanowiska w rządzie! Powiedział, KIEDY odejdzie

Kaczyński zasnął podczas konferencji?

Podczas transmisji wideo z konferencji, można było zobaczyć, jak szefowi PiS zamykają się oczy, a jego głowa opada. Po chwili wicepremier znów wracał do słuchania. Ta sytuacja powtórzyła się wielokrotnie. "Usypiający głos ministra Błaszczaka" - skomentował na Twitterze poseł KO Dariusz Joński załączając wideo.

Głos zabrali też inni politycy. Wśród nich m.in. Sławomir Nitras, który także załączył wideo z opisem "Mariusz zaklinacz...".

- Pokazanie śpiącego Jarka podczas prezentacji jego najważniejszej ustawy rozróżni nam media niezależne od całkowicie podporządkowanych dyktaturze - dodał Roman Giertych uderzając w TVP Info. Telewizja Publiczna, kiedy szef PiS przysypiał na konferencji, pokazywała zbliżony plan na ministra Błaszczaka.

Szczegóły dotyczące projektu ustawy prezentowanego podczas konferencji znajdziesz >>TUTAJ<<.

Jarosław Kaczyński: Kiedy emerytura?

Jarosław Kaczyński ma 72 lata. Jak zapowiedział, na początku 2021 roku zamierza odejść z rządu. Nie oznacza to jednak, że całkowicie kończy swoją karierę polityczną. Obecny wicepremier ds. bezpieczeństwa zamierza nadal pracować jako prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jak zapowiedział, chce się bardziej skupić na pracy w partii.

Poradnik Zdrowie: współuzależnienie

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja córeczka prosi cię, żebyś pobawiła się z nią lalkami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze