Rafał Trzaskowski podczas WOŚP 2023

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS

Zdumiewający finał aukcji WOŚP Rafała Trzaskowskiego. Zawrotne sumy

2023-02-06 15:05

Rafał Trzaskowski wziął udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Warszawy nie tylko osobiście kwestował na ulicach miasta, ale również zdecydował się na zaangażowanie w aukcje WOŚP. Osiągnęły one naprawdę zawrotne wyniki.

Rafał Trzaskowski zawsze czynnie angażuje się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który dla całej Polski jest wielkim wydarzeniem. W tym roku kulminacyjne momenty zbiórki charytatywnej, której przewodzi Jurek Owsiak, miały miejsce na Placu Bankowym w Warszawie. Była to też doskonała okazja do promocji miasta.

Sam jego prezydent zdecydował się na osobiste kwestowanie wraz z innymi wolontariuszami Warszawy. Poza tym władze miasta serdecznie zachęcały do wzięcia udziału w 31. finale WOŚP. 

Rafał Trzaskowski postanowił także wziąć udział w słynnych aukcjach charytatywnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które prowadzone były za pośrednictwem serwisu Allegro. Zainteresowani licytacją mogli w ten sposób zakupić rejs motorówką z prezydentem Warszawy lub udzielenie przez niego ślubu cywilnego. Obie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem i osiągnęły zawrotne wyniki.

Czytaj także: Licytacje WOŚP 2023. Zwiedzanie podziemi PKiN i rejs motorówką z Trzaskowskim to dopiero początek

Za ile wylicytowano rejs motorówką z Rafałem Trzaskowskim?

Rejs motorówką z Rafałem Trzaskowskim ktoś wylicytował za 35 100 złotych. W licytacji udział wzięło 40 osób. Szczęśliwy zwycięzca lub zwyciężczyni przepłynie się z prezydentem miasta po Wiśle w terminie maj - sierpień 2023 roku.

- Wisła to nasz skarb, nieustannie zachęcamy do spędzania czasu nad Wisłą. Zwycięzcę tej licytacji osobiście zaproszę do spędzenia czasu na motorówce płynąć po Wiśle. Zwycięzca licytacji będzie mógł zabrać na pokład 3 dodatkowe osoby - głosił opis aukcji Rafała Trzaskowskiego.

Za ile wylicytowano ślub udzielony przez Rafała Trzaskowskiego?

Jakaś zakochana para za zawrotną sumę 24 100 złotych wylicytowała ślub cywilny, którego udzieli im Rafał Trzaskowski. To była kolejna licytacja, która z zaangażowaniem prezydenta m.st. Warszawy miała wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W licytacji tej udział wzięło 36 osób.

- Zwycięzcy licytacji będą mogli wybrać na miejsce ceremonii jedną z czterech oszałamiających lokalizacji na terenie stolicy: Park Fontann, Pawilon Edukacyjny Kamień, Park Rydza Śmigłego lub Pałac Kultury i Nauki. Liczba osób biorących udział w realizacji aukcji: 2 + goście do ustalenia - mogliśmy przeczytać w opisie licytacji. Termin jej realizacji jest taki sam, jak w przypadku rejsu motorówką.

Łącznie z samych licytacji prezydent Rafał Trzaskowski wspomógł WOŚP na kwotę 59 200 złotych. W latach wcześniejszych polityk również angażował się w finał w ten sposób. 

Czytaj także: Trzaskowski gra z WOŚP! Przekazał na aukcję wyjątkowy przedmiot. Już kosztuje tysiące!

Światełko do Nieba WOŚP w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE