Wyjątkowa licytacja na WOŚP. Rafał Trzaskowski udzieli ślubu zwycięskiej parze

2023-01-29 12:12
Rafał Trzaskowski udziela ślubu
Autor: Twitter/Rafał Trzaskowski

WOŚP działa nie tylko w dniu finału, ale również dużo wcześniej. Najbardziej znanymi sposobami na zebranie pieniędzy dla potrzebujących są bez wątpienia licytacje. Wśród nich pojawiła się jedna z udziałem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

31. Finał WOŚP odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29 stycznia. Już teraz jest jednak wiele licytacji z motywem warszawskim, w których mogą wziąć udział osoby zainteresowane pomocą potrzebującym. Wśród nich pojawiła się jedna z udziałem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, która szczególnie przyciąga uwagę.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Warszawa jak co roku ogrywa ogromną rolę w przygotowaniu finału WOŚP. Już teraz na pl. Bankowym powstaje ogromna scena. Warszawiacy dzielnie znoszą związane z tym utrudnienia i wciąż chcą pomagać tym, którzy pomocy potrzebują.

Przy tak obywatelskiej postawie mieszkańców miasta, milczeć nie mógł również jego prezydenta - Rafał Trzaskowski. Włączył się on w charytatywną działalność zapoczątkowaną przez Jurka Owsiaka i pojawił się w jednej z licytacji WOŚP. Co zaoferował osobom biorącym w niej udział?

WOŚP: Rafał Trzaskowski udzieli ślubu parze, która wygra licytację

Rafał Trzaskowski oferuje udzielenie ślubu cywilnego parze, która wygra licytację. Z pewnością byłby to wyjątkowy moment nie tylko dla potencjalnych małżonków, ale również dla Rafała Trzaskowskiego.

- Są co najmniej 2 przypadki, w których serce jest najważniejsze. To ślub z ukochaną osobą oraz finał WOŚP. W tym roku możecie połączyć jedno i drugie i wylicytować ślub, którego udzielę Wam w jednej z 4 lokalizacji w Warszawie - napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Zwycięzcy licytacji będą mogli wybrać na miejsce ceremonii jedną z czterech oszałamiających lokalizacji na terenie stolicy: Park Fontann, Pawilon Edukacyjny Kamień, Park Rydza Śmigłego lub Pałac Kultury i Nauki. Liczba osób biorących udział w realizacji aukcji: 2 + goście do ustalenia. Jeśli chodzi o terminy, to prezydent Warszawy będzie mógł udzielić parze ślubu w okresie: maj - sierpień 2023 roku. 

- Z warszawskich aukcji to przede wszystkim mamy udzielenie ślubu. Myślę sobie, że to dobry sygnał dla tych, którzy chcą się wiązać z miastem i tu rozwijać swoją rodzinę. Natomiast tych aukcji jest znacznie więcej, są bardzo ciekawe i mamy nadzieję, że licytacja będzie poważna, ostra i że dużo pieniędzy będziemy w stanie zebrać na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - powiedział Trzaskowski.

W opisie licytacji odnotowano również, że przyszła para młoda ponosi opłaty skarbowe za sporządzenie aktu małżeństwa oraz opłatę za ślub poza lokalem USC.

Aktualnie kwota pieniężna do przebicia w tej licytacji to ponad 20 200 złotych (i bardzo szybko się ona zmienia!). Aukcja potrwa do 1 lutego 2023 roku. 

Ruszyła budowa sceny na finał WOŚP. Plac Bankowy zamknięty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE