Wieczorem gnał rowerem po S8. Spieszył się na randkę z dziewczyną

2022-08-03 8:17
Wieczorem gnał rowerem przez S8. Spieszył się na randkę z dziewczyną
Autor: Wikimedia Commons / Omega933

30 lipca, późnym wieczorem policjanci dowiedzieli się, że po S8 jedzie mężczyzna na rowerze. 27-latek zmierzał do Warszawy, gdzie umówił się na randkę z poznaną przez Internet dziewczyną. Ostatecznie nie dotarł oczywiście do celu. Został również ukarany.

Rowerowa wycieczka młodego mężczyzny po S8 rozpoczęła się na węźle Tomaszów Centrum (woj. łódzkie) i miała zakończyć się w Warszawie (woj. mazowieckie). Ok. 21:00 do służb dotarła informacja, że 27-letni mieszkaniec gminy Rokiciny postanowił skorzystać z drogi ekspresowej, na którą nie miał prawa wjechać jednośladem.

Czytaj również: Nowy parking podziemny w centrum Warszawy. Budowa może ruszać

Na rowerze po S8

Jak ujawnili mundurowi, mężczyzna "nie zdawał sobie sprawy z popełnionego wykroczenia i zagrożenia, jakie stwarzał zarówno dla siebie, jak i dla innych uczestników ruchu". Co więcej, jego rower nie miał nawet stosownych świateł i odblasków. 27-latek był jednak uparty i mimo interwencji policji chciał dalej zmierzać do Warszawy.

"Jak przekazał policjantom, ich interwencja bardzo go wzburzyła, bowiem spieszył się na randkę ze świeżo poznaną przez Internet dziewczyną. Mężczyzna był trzeźwy" - przekazali funkcjonariusze. Ostatecznie, aby 27-latek dalej nie sprawiał zagrożenia, przekazano go najbliższym. Dodatkowo został ukarany mandatami na łączną kwotę 3950 złotych.

36-latka zginęła w spalonym mitsubishi na S8
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE