Wbiegnij na Varso Tower po 1400 schodach! Zachwycający widok na macie

2022-09-28 9:55

Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wyzwaniu, będą mieli za zadanie wbiec na ostatnie piętro najwyższego budynku w Polski i Unii Europejskiej. Celem Wbiegnij na Varso Tower, oprócz sportowej rywalizacji, jest pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Wbiegnij na Varso Tower 2022 to coś dla wszystkich zwolenników i zwolenniczek towerrunningu. Już 8 października śmiałkowie będą mieli do pokonania niemal 1400 schodów na ostatnie piętro budynku, gdzie zlokalizowana zostanie meta. Nagrodą dla uczestników i uczestniczek będzie zapierający dech w piersiach widok z najwyższego wieżowca Unii Europejskiej oraz świadomość udziału w szczytnym przedsięwzięciu. Zarządca Varso Tower, HB Reavis, obiecał 10 tys. zł przy 250 biegnących, lub 20 tys. zł przy 500 na prowadzone przez Polską Akcję Humanitarną działania pomocowe dla osób Ukraińców poszkodowanych wskutek wojny.

Najwyższy budynek w UE otwarty. To warszawski Varso Tower

Wbiegnij na Varso Tower zaliczony do Towerrunning Tour 2022

Towerrunning to popularna na całym świecie dyscyplina biegowa polegająca na zdobywania szczytów drapaczy chmur i innych wysokich konstrukcji. Wśród budynków zrzeszonych w Towerrunning World Association są m.in. nowojorski Empire State Building i paryska Wieża Eiffla. Teraz do tego grona dołączy Varso Tower. Wyniki Wbiegnij na Varso Tower zaliczone zostaną do klasyfikacji Towerrunning Tour 2022.

Wbiegnij na Varso Tower - zapisy

Wszystkie miejsca startowe na Wbiegnij na Varso Tower zostały już wykupione! Uczestnicy i uczestniczki dostaną pamiątkowe medale i koszulki. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie wbiegnijnavarso.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE