Tragiczny wypadek na Jagiellońskiej. Dziecko zginęło pod tramwajem, policja ma pilny apel

2022-08-16 15:58

12 sierpnia na ul. Jagiellońskiej doszło do tragicznego wypadku, w którym pod tramwajem zginęło dziecko. Policja obecnie prowadzi czynności w sprawie i apeluje do lokalnej społeczności o pomoc. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby, które mogły je uwiecznić.

Warszawa: tramwaj doprowadził do śmierci dziecka

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątek, 12 sierpnia na ul. Jagiellońskiej. Jak już informowaliśmy, skład starego typu ruszył z przystanku z przytrzaśniętym drzwiami małym chłopcem. Życia dziecka nie udało się niestety uratować.

Wyjaśnieniem przyczyn oraz ustaleniem przebiegu tragedii zajmują się obecnie stołeczni policjanci. Sprawa ma zostać rozwiązana przez Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, działający obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ.

Czytaj również: Warszawa: czterolatek zginął na torach. "Hamulec bezpieczeństwa był użyty"

Warszawa: wypadek tramwajowy na ul. Jagiellońskiej. Policja apeluje o pomoc

Aby sprawniej i bardziej dokładnie ustalić, dlaczego doszło do dramatu, policjanci zwrócili się z prośbą do lokalnej społeczności. Mają bowiem nadzieję, że zgłosi się do nich ktoś, kto pomoże w prowadzonych działaniach.

"Wszyscy pasażerowie, bezpośredni świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie oraz osoby, które zarejestrowały ten wypadek telefonem, kamerą bądź wideorejestratorem proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantami wydziału prowadzącego czynności w tej sprawie, tel. 47 723 83 16, powołując się na numer sprawy D-II-7542/22" - apelują mundurowi.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Duży remont na Saskiej Kępie. Naprawiają Saską i Egipską
  2. Ważne zmiany dla kierowców w Warszawie. Wyższe opłaty za parkowanie; nie trzeba już mieć biletu za szybą
  3. Po pijanemu wjechał do rowu. Za chwilę wrócił busem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE