Warszawa gra z WOŚP-em! Początek finału już w sobotę

2020-01-10 20:37
WOŚP
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=wLZgNN3tAs0

W stolicy podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie działo się dużo. Główne atrakcje odbędą się w Warszawie! Na placu Teatralnym wybudowano miasteczko, z którego prowadzona będzie transmisja z wydarzenia. To właśnie to miejsce na jeden dzień stanie się siedzibą fundacji. Tuż obok, na placu Bankowym stanęła scena. W ubiegłym roku koncerty odbywały się na placu Defilad.

Łącznie zaplanowano ponad 50 wydarzeń. Wśród nich m.in. biegi czy koncerty. Główna scena stoi już na Placu Bankowym. Jej przygotowanie zajęło kilka dni. Podobnie jak miasteczka, które stanęło na placu Teatralnym. Podczas 28. finału to właśnie tam będzie przebywać ekipa Jurka Owsiaka, ale także dziennikarze, którzy będą relacjonować wydarzenie. To centrum dowodzenia powstało w zaledwie kilka dni! Co więcej, podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można je odwiedzić i na chwilę znaleźć się w samym centrum wydarzenia.

- Tam stoi, nasza scena kolorowa. Zaczynamy Majką Jeżowską, a kończymy Tulią mówił - szef WOŚP-u, Jurek Owsiak. Wszystkich wykonawców, którzy wystąpią na scenie przedstawialiśmy >>TUTAJ<<.

Owsiak podkreślił, że w Warszawie finał zacznie się już w sobotę o 12 na placu Teatralnym. Wtedy wystartuje bieg "Policz się z cukrzycą".

O 20-ej na Placu Bankowym tradycyjnie rozbłyśnie "Światełko do nieba". Nie będzie to jednak głośny pokaz sztucznych ogni. W tym roku, tak samo jak w poprzednim, zdecydowano się na widowisko świetlno-muzyczne. Co ciekawe, specjalnie na tę okazję skomponowano muzykę.

Aukcje WOŚP 2020

 W niedziele od rana w całej Warszawie będzie można spotkać wolontariuszy zbierających pieniądze do puszek. Pamiętajcie, że fundacje można wesprzeć także poprzez licytacje. My też dokładamy do tego swoją cegiełkę! Możecie wylicytować wizytę w naszej centrali i wspólnie z Jankesem, Kamą i Rudym poprowadzić poranny program na żywo "Obudź się na Jankesa"! O szczegółach przeczytacie >>TUTAJ<<.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE