WOŚP 2020 - poprowadź poranek w Radiu ESKA! Jak wziąć udział w licytacji?

2020-01-10 21:37
ESKA
Autor: ESKA

28. Finał WOŚP gra „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Chociaż wielka zbiórka na ulicach miast w Polsce odbywać będzie się 12 stycznia, to już teraz możecie wziąć udział w niezwykłych licytacjach. Zdobyć można między innymi niepowtarzalną możliwość poprowadzenia poranka na antenie Radia ESKA!

W dzieciństwie marzyłeś o tym, by zostać prezenterem radiowym? A może nagrywałaś na magnetofon swoje "własne audycje"? Może nadal to robisz! Przekonaj się, jak to jest naprawdę! Sprawdź, jak "wygląda radio" i poprowadź „Morning Show” jednej z najpopularniejszych stacji radiowych w naszym kraju!

Zwycięzca aukcji zostanie zaproszony do warszawskiej centrali Radia, gdzie przez godzinę, wspólnie z ekipą „Obudź się na Jankesa”, będzie współprowadzić program radiowy na żywo!

WOŚP 2020 - poprowadź poranek w Radiu ESKA. Warunki licytacji 

Współprowadzić program może jedna Osoba.
Osoba ta musi mieć skończone 17 lat.
Nocleg / dojazd do siedziby Radia Eska w Warszawie - na własny koszt.
Termin - wstępnie: ostatnia dekada stycznia 2020, dzień powszedni, dokładna data do indywidualnego ustalenia ze Zwycięzcą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE