Viki Gabor i Kayah - ramię w ramię ze strajkującymi kobietami. Artystki zmieniły tekst swojej piosenki [WIDEO]

2020-10-28 21:29
Viki Gabor i Kayah - ramię w ramię ze strajkującymi kobietami. Artystki zmieniły tekst swojej piosenki [WIDEO]
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=h2DtbkBr65A Zdjęcie poglądowe: Artystki zmieniły tekst swojej piosenki [WIDEO]

Viki Gabor i Kayah - Ramię w ramię ze strajkującymi kobietami. Artystki zmieniły tekst swojej piosenki na taki, który zachęca do dalszej walki! Piosenkę wykonały podczas finału programu Taniec z Gwiazdami. Kayah miała na sobie również strój, który jasno wspierał strajkujących na ulicach miast w całej Polsce.

Mają dość i nie odpuszczają - mowa o kobietach, które po wyroku Trybunału Konstytucyjnego nie ustają w protestach. Kolejne strajki odbywać będą się przez cały tydzień. Nie są same, bo do walki przyłączają się kolejne gwiazdy. Swój protest wyraziły również Viki Gabor i Kayah, które 'Ramię w ramię' ze strajkującymi kobietami zmieniły tekst swojej piosenki. Utwór wykonany został podczas finału Tańca z Gwiazdami i wzbudził wiele komentarzy - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Niektórzy dziękują artystkom za zaangażowanie, innymi nie chcą, by piosenkarki przyłączały się do apelu.

Viki Gabor i Kayah zmieniły tekst swojej piosenki. Jak brzmi?

Podczas finałowego koncertu w Polsacie Kayah zmieniła słowa z 'moja miła tańcz' na 'moja miła walcz'. W ten sposób zwróciła się do protestujących kobiet dając im wsparcie swoją muzyką. Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Przepychanki na Czarnym Proteście w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE