Ukradł ojcu traktor, żeby dostać się do Warszawy

2022-07-06 9:05
Mężczyzna ukradł traktor rodzicom
Autor: ksp.policja.gov.pl 28-latek ukradł ciągnik rodzicom, chciał dostać się do Warszawy

28-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży ciągnika rolniczego wartego 10 tys. złotych. Zabrał go ojcu, żeby dojechać nim na lokalną stację kolejową i pociągiem dotrzeć do Warszawy. Został zatrzymany.

To było bardzo nietypowe zgłoszenie! Policjanci dostali informację o kradzieży ciągnika rolniczego. Traktor zabrał rodzicom 28-latek, który ze szczegółami opowiedział o sytuacji funkcjonariuszom. Nie był zaskoczony wizytą i interwencją policjantów. Bez najmniejszych problemów przyznał się do kradzieży - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

Ukradł ciągnik, bo chciał dostać się do Warszawy

"Kiedy był u rodziców na wsi zdenerwował się sytuacją rodzinną i postanowił przyjechać do Warszawy. Kłopot polegał jednak na tym, że do najbliższej miejscowości, z której odjeżdżają pociągi do stolicy nie było w niedzielę żadnego połączenia. Postanowił więc zabrać ciągnik i nim dostać się na stację. Tam, jak twierdzi, porzucił traktor i na tym zakończył z nim swoją przygodę" - miał przekazać funkcjonariuszom.

28-latek został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut kradzieży ciągnika wartego 10 tysięcy złotych.

Warszawa: strażnik miejski obezwładnił agresywnego klienta sklepu

Policja poszukuje złodzieja
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE