Komunikacja miejska Warszawa

i

Autor: Pixabay / Caranfinwen

Gratka dla fanów Knapika. Niesamowite komunikaty pojawią się w autobusach i tramwajach

2022-09-06 9:04

Rafał Trzaskowski wraz z przedstawicielami WTP przekazali fantastyczne dla fanów Tomasza Knapika informacje. Pasażerowie nadal będą mogli usłyszeć jego kultowy głos w komunikacji miejskiej. Co więcej, tradycję będzie kontynuował syn zmarłego lektora.

Czytał Tomasz Knapik i... Maciej Knapik! Zapowiedzi czytane przez Pana Tomasza są znakiem rozpoznawczym WTP! Nowe komunikaty będzie czytał jego syn, Maciej Knapik! - przekazano w komunikacie, który ukazał się w mediach społecznościowych.

Tomasz Knapik i jego syn, Maciej Knapik głosami komunikacji miejskiej w Warszawie

Co szczególnie poruszające, na nowych przystankach głosy Tomasza Knapika i jego syna, dziennikarza Macieja Knapika zostaną połączone.

- Bardzo się cieszę, że głos ojca zostaje w komunikacji miejskiej. Ja nią jeżdżę, moje dzieci nią jeżdżą - przyznał nowy głos warszawskiego transportu publicznego, który będzie kontynuował tradycję rodzica.

Czytaj również: Wyprawki szkolne dla dzieci z Ukrainy. Wyjątkowy jarmark na Freta

Jednocześnie Knapik przyznał, że słysząc ojca w autobusie czy tramwaju, czuje radość, ale również smutek spowodowany stratą. Jest jednak niezwykle poruszony i szczęśliwy, że teraz to on przejmie obowiązek zmarłego bliskiego oraz że pamięć po jego rodzicu nie zanika.

Sprawę nagłośnił już i skomentował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Polityk nie ukrywał radości.

- „Głos Knapika” zostaje w stołecznych autobusach i tramwajach. Cieszę się, że Maciej Knapik, syn legendarnego lektora Tomasza Knapika, zgodził się kontynuować pracę ojca - przekazał Trzaskowski.

Pogrzeb Tomasza Knapika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE