wypadek

i

Autor: Twitter / Policja Mazowsze

Tragiczny wypadek, są ofiary śmiertelne. Na miejscu pracują służby

2022-10-07 18:20

Na DK7 w miejscowości Załuski doszło do poważnego wypadku. Dwie osoby nie żyją, trzy są ranne. Policja, która pracuje na miejscu, wprowadziła objazdy dla poruszających się w kierunku Gdańska.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, do wypadku doszło w piątek po południu na drodze krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Załuski - z nieustalonych na razie przyczyn zderzyły się tam osobowy jaguar i dostawczy fiat.

Czytaj również: Dostała telefon, potem wypłaciła pieniądze i wrzuciła je do kosza. Oszust działał sprytnie

Poważny wypadek na DK7, nie żyją dwie osoby

- Dwie osoby z jaguara, kobieta i mężczyzna, zginęły na miejscu, a trzy z dostawczego fiata zostały ranne - przekazała kom. Drężek-Zmysłowska. Jeden z poszkodowanych musiał zostać przetransportowany przez pogotowie lotnicze do szpitala w Warszawie. Policjantka dodała, że w wyniku wypadku zablokowany został pas jezdni w kierunku Gdańska.

Rzeczniczka płońskiej policji zaznaczyła, iż dla podróżujących samochodami osobowymi w kierunku Gdańska wprowadzono tymczasowy objazd drogą lokalną w pobliżu miejscowości Załuski - wzdłuż drogi krajowej nr 7, natomiast dla samochodów ciężarowych - drogą krajowych nr 62.

- Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni postępowanie w tej sprawie. Na miejscu pracują służby, w tym grupa operacyjno-dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora. Trwają oględziny - dodała kom. Drężek-Zmysłowska.

"Jechał na czołówkę z policjantem".
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE