Tragiczny wypadek, jest jedna ofiara śmiertelna. Droga całkowicie zablokowana

2022-09-19 18:26
policja
Autor: Wikimedia Commons / Edward Kimmel

Na drodze krajowej nr 62 w rejonie miejscowości Kamieńczyk doszło do poważnego wypadku drogowego. Zginął w nim jeden z kierowców, a drugi trafił do szpitala.

Jak przekazał Wroczyński, na miejscu wypadku pracują policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki, którzy wyjaśniają przebieg i okoliczności zdarzenia. Dodał, że na DK62 zderzyły się osobowe BMW i dostawczy peugeot.

Czytaj również: Wpadł w poślizg, razem z autem wylądował w zbiorniku retencyjnym. Alkomat wyjaśnił wszystko

Poważny wypadek na DK62

Do szpitala z obrażeniami został przewieziony kierowca BMW. Śmierć na miejscu poniósł kierowca peugeota. - Pomimo akcji ratowniczej oraz reanimacji lekarz stwierdził zgon mężczyzny - przekazał Wroczyński.

Dodał, że technik kryminalistyki wykonuje oględziny miejsca wypadku oraz oględziny pojazdów, a także zabezpiecza ślady i sporządza szkice zdarzeniowe wraz ze zdjęciami. - Dalsze postępowanie szczegółowo wyjaśni przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia - przekazał.

Droga krajowa nr 62 w rejonie miejscowości Kamieńczyk jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na DK2 pod Kałuszynem

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa świętuje Dzień bez Samochodu. Kiedy pojedziemy komunikacją miejską za darmo?
  2. Protestowali przed aresztem śledczym na Białołęce. Trzy osoby zatrzymane
  3. Ukradli dziecku telefon i chcieli go sprzedać w lombardzie. Szuka ich policja
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE