Tragedia w Kiełpinie. Znaleziono ciała małżeństwa

2022-08-09 12:58

Do tragicznych wydarzeń doszło w podwarszawskiej miejscowości w gminie Łomianki. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa. Funkcjonariusze policji szukali 14-letniego syna pary, który według nieoficjalnych informacji trafił już do izby dziecka. Jego rola w wydarzeniach jest nieznana.

Według wstępnych informacji zamordowane zostało małżeństwo w wieku 42 i 50 lat. Do zabójstwa doszło w podwarszawskim Kiełpinie, na północnym przedmieściu stolicy. To spokojna okolica pełna domów jednorodzinnych.O sprawie jako pierwszy poinformował RMF FM.

Znaleziono ciała dwóch osób

Według nieoficjalnych informacji RMF FM były w stadium zaawansowanego rozkładu. Natknął się na nie ojciec zamordowanego mężczyzny. Prawdopodobnie do zabójstwa doszło kilka dni temu.

- Jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o szczegółach. Potwierdzam, że znalezione zostały ciała dwóch osób - powiedziała portalowi eska.pl rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz.

Nastolatek w izbie dziecka

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego ani Komenda Stołeczna Policji nie udzielają żadnych informacji w sprawie. Według nieoficjalnych informacji radia RMF FM policja poszukiwała 14-letniego syna ofiary. Nastolatek prawdopodobnie zniknął kilka dni temu. Obecnie przebywa już w izbie dziecka. Jego rola w tragicznych wydarzeniach pozostaje nieznana. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz. Jak zaznacza Aleksandra Skrzyniarz, śledztwo jest prowadzone "w sprawie". Na razie nie ma mowy o postawieniu zarzutów konkretnej osobie.

Prokuratura zleciła między innymi sekcję zwłok małżeństwa. Ze względu na dobro śledztwa nie są udzielane dodatkowe informacje.

ZOBACZ TAKŻE: Prognoza pogody znów może rozczarować. Zapowiadane alerty nie pozostawiają złudzeń

Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE