Szachtar Donieck w Lidze Mistrzów. Bilety już w sprzedaży, znamy szczegóły

2022-08-16 19:02
Stadion Legia Warszawa
Autor: Wikimedia Commons / Darwinek

Szachtar Donieck rozegra spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA 2022/23 na stadionie w Warszawie. Do sprzedaży trafiły już bilety, które będzie można nabyć również w pakietach. Znamy szczegóły.

"Domowe mecze Szachtara odbędą się w Warszawie, na Stadionie Legii. Wśród możliwych rywali ukraińskiej drużyny w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA znajdują się następujące kluby: Real Madryt, Manchester City, Bayern, PSG, Liverpool, Barcelona, Juventus i Chelsea. Pakiet na mecze Ligi Mistrzów to gwarancja uczestnictwa w domowych meczach Szachtara. Kupując go, otrzymujesz 3 bilety na mecze fazy grupowej w Warszawie, zapewniając sobie stałe miejsce na trybunach i oszczędzając pieniądze" - przekazano w oficjalnym komunikacie, który ukazał się na stronach internetowych Legii Warszawa oraz Szachtara Donieck.

Szachtar w Lidze Mistrzów: bilety już w sprzedaży

Sprzedaż biletów będzie prowadzona w turach. Pierwsza z nich, od 16 do 21 sierpnia, jest skierowana jedynie do karnetowiczów Legii Warszawa i FC Szachatra. "Posiadacze karnetów Legii Warszawa otrzymają link w mailingu klubowym do dnia 17 sierpnia 2022 roku. Jeden kibic może kupić 2 pakiety Ligi Mistrzów za pomocą jednego kodu promocyjnego" - poinformowano. W tej turze bilety będą sprzedawane w pakietach z 10-procentową zniżką.

Czytaj również: Tragiczny wypadek na Jagiellońskiej. Dziecko zginęło pod tramwajem, policja ma pilny apel

Jak przekazali przedstawiciele Legii, po otrzymaniu linka należy:

 • zalogować się na stronie tickets.shakhtar.com i wkleić otrzymany link,

 • wybrać 1 lub 2 miejsca,

 • uzupełnić dane i przejść do płatności (rabat jest naliczany automatycznie),

Bilety będą dostępne do pobrania na koncie po losowaniu 25 sierpnia.

Drugi etap potrwa od 22 do 25 sierpnia. Wówczas rozpocznie się otwarta sprzedaż. Nadal jedna osoba będzie mogła jednak zakupić maksymalnie dwa pakiety. Zasady kolejnych etapów zostaną przekazane już po wspomnianym losowaniu.

Jak oficjalnie zaznaczono, "przy zakupie pakietów i biletów FC Szachtar będzie stosował tzw. dynamiczny system cenowy - cena może wzrosnąć wraz ze spadkiem wolnych miejsc w danej kategorii". Ile więc bazowo będą kosztowały pakiety? W pierwszym etapie to kolejno:

 • Standard: 200, 315, 450, 550 zł
 • Trybuna Rodzinna: 200 zł
 • Silver Club: 2100 zł
 • Gold Club: 3350 zł
 • Sky Box: 7250 zł

Co ważne, pakietów nie zakupimy na stronie internetowej Legii Warszawa. Jak już wspomniano, będą dostępne na stronie FC Szachtara.

Kamil Kosowski o karierze Artura Boruca i Legii w ekstraklasie

ZOBACZ TAKŻE: 

 1. Warszawa: minister Anna Moskwa właśnie przekazała najnowsze wieści ws. Odry
 2. Woda w Wiśle coraz niższa, ale prace idą pełną parą. Nowy most coraz bliżej
 3. Uwaga, pojawiły się "pomarańczowe" alerty. W stolicy może się zrobić groźnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE