Świąteczny autobus ruszył na ulice. Wprawia pasażerów w bożonarodzeniowy nastrój

2022-12-07 9:59
autobus świąteczny
Autor: WTP

Warszawa szykuje się do nadchodzącego Bożego Narodzenia. Na ulice i tory ruszyły nie tylko świąteczny tramwaj oraz tabor metra, ale i przystrojony autobus, który ma dobrze nastrajać pasażerów.

Warszawa szykuje się do Bożego Narodzenia

W Warszawie trwają już mozolne przygotowania do tegorocznego Bożego Narodzenia. Miejska iluminacja już błyszczy, na pl. Zamkowym stanęła ogromna choinka, inne drzewko zawitało również do Pałacu Kultury i Nauki.

Co więcej, po mieście jeżdżą również świąteczne pojazdy komunikacji miejskiej. Pisaliśmy już o przystrojonym metrze oraz tramwaju, które poprawiają pasażerom zimowe nastroje.

Czytaj również: Na tory w Warszawie ruszył świąteczny tramwaj. Na nim choinki, gwiazdki i życzenia

Świąteczny autobus w Warszawie

Warto zaznaczyć, że na stołecznych ulicach pojawił się także bożonarodzeniowy autobus. Zobaczyć na nim możemy nie tylko symbole Warszawy, ale i życzenia, choinki oraz gwiazdki. 

- Biało-niebieski autobus elektryczny zaczął od kursowania na linii 160. Od 4 grudnia można go spotkać na linii 180, łączącej Wilanów z Chomiczówką. Będzie tu jeździł do piątku, 9 grudnia. Jeśli w tym czasie nie wybieracie się na Trakt Królewski, to nic straconego. W kolejnych dniach i tygodniach na pewno będzie go można spotkać także w innych rejonach miasta - zaznaczyli przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego.

Świąteczna iluminacja w Warszawie. Tłum spacerowiczów na starówce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE