Na tory w Warszawie ruszył świąteczny tramwaj. Na nim choinki, gwiazdki i życzenia

2022-12-05 17:58

Po Warszawie jeździ już świąteczny tramwaj, który dołączył do bożonarodzeniowego autobusu i składu metra. Maszynę oklejono gwiazdkami, choinkami oraz życzeniami skierowanymi do pasażerów.

Warszawa pełną parą przygotowuje się do nadchodzącego Bożego Narodzenia. Do nadawania stolicy świątecznego klimatu mają przyczynić się również pojazdy komunikacji miejskiej w wyjątkowej odsłonie.

Opisywaliśmy już mikołajkowe tramwaje linii M, którymi będzie się jeszcze można przejechać 26 grudnia. Więcej na ich temat przeczytacie tutaj

Czytaj również: Lodowisko na Rynku Starego Miasta już otwarte. Obiekt zachwyca miłośników łyżew

Świąteczny tramwaj w Warszawie

Teraz na tory wyjechała również nowoczesna maszyna, przystrojona jednak świątecznymi motywami - choinkami i gwiazdkami. Poza tym na tramwaju umieszczono życzenia skierowane do pasażerów. "Wesołych, dobrych, ciepłych, spokojnych, rodzinnych - świąt takich jak pragniecie" - czytamy na boku pojazdu. 

Co ważne, świąteczne pojazdy mają kursować na różnych liniach, by każdy warszawiak mógł się nimi przejechać. Póki co zabiera on pasażerów linii nr 9.

Świąteczny tramwaj od środka i od zewnątrz zobaczyć możecie w naszej galerii:

Tramwaj LEGO w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE