Sklepy otwarte 13.12.2020. Gdzie 13 grudnia zrobić zakupy świąteczne?

2020-12-13 13:11
Galerie w Tarnowie i Nowym Sączu nadal działają! Które sklepy w Gemini, Tarnovii i Sandecji są otwarte?
Autor: Michael Gaida/cc0/pixabay Niektóre sklepy i punkty usługowe mogą działać mimo wprowadzonych obostrzeń.

Sklepy otwarte 13.12.2020. Gdzie 13 grudnia zrobić zakupy świąteczne? Czy 13 grudnia to niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy 13.12.2020? Te pytania dręczą wszystkich, którzy planują jak najszybciej załatwić wszystkie sprawunki i już w przyszłym tygodniu zajmować się spokojnym pakowaniem prezentów. Odpowiadamy na nie w tym artykule!

Sklepy otwarte 13.12.2020. Gdzie 13 grudnia zrobić zakupy świąteczne? W okresie przedświątecznym będziemy mogli udać się po prezent osobiście mimo epidemii koronawirusa w Polsce. Już wiemy, że w sobotę szaleć w centrach handlowych będzie wielu Polaków. Czy na zakupy można iść również w niedzielę? Ci, którzy obawiali się, że nie zdążą ze świątecznymi sprawunkami mogą być spokojni. 13 grudnia to niedziela handlowa. Oznacza to, że sklepy otwarte będą również w centrach handlowych. Zakupy w supermarkecie będzie można robić przez cały dzień.

Niedziele handlowe w grudniu 2020 - kiedy na zakupy?

W grudniu zakupy mogliśmy zrobić 6 grudnia. Do końca roku niedziele handlowe przypadają na następujące dni:

  • 13 grudnia,
  • 20 grudnia.

Oznacza to, że w tym miesiącu wszystkie niedziele są handlowe.

Przemyśl wystroił się na święta
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE