Seksizm w studiu Accantus? Sylwia Banasik podzieliła się szokującą historią. Studio odpowiedziało

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=Iiu5Y1Lww_U Zdjęcie poglądowe - Sylwia Banasik, Marcin Franc i Paweł Izdebski - Jest wszystko w porządku (Jesus Christ Superstar)

Seksizm w studiu Accantus? Sylwia Banasik podzieliła się szokującą historią. Studio odpowiedziało

2020-09-03 19:04

Seksizm w studiu Accantus? Sylwia Banasik podzieliła się szokującą historią. W mediach społecznościowych ukazał się w środę 2 września wpis, w którym komentuje swoje zakończenie współpracy z warszawskim studio Accantus. Artystka była w nim jedną z gwiazd przez 8 lat. Powód jej odejścia szokuje, a fani są rozdarci. Co odpowiedziało studio na oskarżenia?

Seksizm w studiu Accantus? Sylwia Banasik podzieliła się szokującą historią. Ta sprawa poruszyła internet w środę 2 września. Artystka udostępniła na Facebooku wpis, w którym żegna się z fanami, a jednocześnie dzieli się swoimi przeżyciami z ostatnich miesięcy.

Powodem mojej rezygnacji jest brak zgody na proponowane warunki współpracy, kreowanie wizerunku Studia niezgodnie z rzeczywistością, pracę pod presją i w stresie oraz inne powody, które, póki co wolałabym zachować dla siebie.Jest jednak coś, czego nie mogę przemilczeć i przykro mi, że muszę o tym pisać publicznie. Ingerowanie w życie prywatne i naruszanie najważniejszej dla mnie wartości, czyli rodziny.

Zobacz też: Sylwia Banasik odeszła ze studia Accantus. Szokujące wyznanie artystki podzieliło fanów

Nie tylko Sylwia Banasik zrezygnowała z dalszej współpracy ze studiem. O swoim odejściu poinformował w tym samym czasie jeden z głównych wokali męskich, Paweł Izdebski: - Moje odejście to wynik rozbieżnej wizji w kwestii warunków współpracy i kierunku działania studia, dla którego przez lata oddawałem swoje serce - napisał artysta.

Ze studiem pożegnały się również Małgorzata Latoszek i Małgorzata Kozłowska.

Sylwia Banasik podzieliła się szokującą historią. Studio odpowiedziało

W mediach społecznościowych pojawiła się odpowiedź studia Accantus, w której reżyser zapewnił, że ich komentarz w tej sprawie pojawi się,gdy tylko będzie to możliwe. Poproszono również fanów o wstrzymanie się z 'wydaniem wyroku' do czasu opublikowania wyjaśnień.

Studio Accantus - wyjaśnienia

Pełne wyjaśnienia studia Accantus pojawił się po godzinie 19.00 na kanale YouTube studia. Film znajdziecie poniżej.

Reżyser studia Bartek Kozielski wziął udział w rozmowie live z fanami studia i odpowiadał na ich pytania. Jego wypowiedź śledziło ponad 15 tysięcy osób.

Nowa choroba atakuje dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE