Poznajesz osoby ze zdjęcia? Poszukuje ich stołeczna policja

i

Autor: policja.pl

Poznajesz osoby ze zdjęcia? Poszukuje ich stołeczna policja

2022-07-28 13:39

Policjanci poszukują osób uwiecznionych na nagraniach z kamer monitoringu. Jak podejrzewają, to one są bowiem odpowiedzialne za kradzież, do której doszło 1 lipca br. w sklepie na stacji Metro Trocka w Warszawie. Mundurowi apelują o pomoc do ewentualnych świadków.

1 lipca br. dwie osoby widoczne na zdjęciach udostępnionych przez policję miały okraść sklep na stacji metra na ponad 2 tys. zł. Mundurowi z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek szybko wkroczyli do akcji, jednak poszukiwania podejrzanych nadal trwają.

Ostatecznie funkcjonariusze zdecydowali się więc zaapelować o pomoc do lokalnej społeczności. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie, powinien się z nimi skontaktować.

Czytaj także: Tak rodzi się smog. Izolacja starych kabli trafiła do ognia

Widzieliście osoby ze zdjęć? Zgłoście się na komendę

Można to zrobić na komisariacie przy ul. Chodeckiej 3/5 oraz pod numerem telefonu 47 723 81 71. Innym sposobem jest bezpośredni kontakt z prowadzącym sprawę policjantem pod numerem telefonu 47 723 81 52 (numer KPD-II-4316/22). Poza tym można oczywiście wysłać wiadomość mailową na adres kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Mundurowi zapewniają, że ewentualni informatorzy nie muszą się przejmować wszelkiego rodzaju nieprzyjemnościami, gdyż zapewnia się im pełną anonimowość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prognoza pogody. Alerty IMGW dla Warszawy? Padła konkretna data
  2. Wielka susza hydrologiczna w Polsce! Te rzeki mogą wyschnąć? [MAPA]
  3. Policja zatrzymała podejrzanych o kradzież samochodów. Brawurowa akcja
Kradną auta w biały dzień w Warszawie. Wideo z kradzieży!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE