Pomóżcie stworzyć Mapę Marzeń warszawskiej Pragi! [ANKIETA]

2021-11-25 8:52
Warszawa - Pomóżcie stworzyć Mapę Marzeń warszawskiej Pragi! [ANKIETA]
Autor: Canva.com Warszawa. Zdjęcie poglądowe

Pomóżcie stworzyć Mapę Marzeń warszawskiej Pragi” – zachęca warszawskie zoo. Do 28 listopada można wziąć udział w ankiecie, która pozwoli odpowiedzieć na pytanie, jak powinna zmieniać się Praga-Północ w nadchodzących latach. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Pomóżcie stworzyć Mapę Marzeń warszawskiej Pragi! O czym marzą mieszkańcy i jak Praga zmieniła się w ostatnich latach? Weźcie udział w ankiecie i wesprzyjcie projekt! Pomysły i propozycje zawarte w ankiecie powstały w pierwszej fazie projektu, podczas spotkań mieszkańców i urzędników.

Pomóżcie stworzyć Mapę Marzeń warszawskiej Pragi! - LINK do ankiety

Wśród propozycji działań są m.in.: modernizacja warszawskiego zoo, remonty pomieszczeń dla zwierząt, budowa pawilonów edukacyjnych zoo, oszczędne latarnie miejskie niepowodujące smogu świetlnego czy utworzenie strefy bez fajerwerków.

Link do ankiety: https://mapamarzen.webankieta.pl/

ANKIETA - kiedy wyniki?

Wyniki ankiety zostaną upublicznione 14 grudnia 2021 roku na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ oraz stronie Stowarzyszenia Moja Białołęka.

Wypił dwa piwa i pojechał. Mundurowi zareagowali w mgnieniu oka

QUIZ. Na ciepło czy na zimno - jak to się je?

Pytanie 1 z 28
Terrina to elegancka przystawka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE