Pociągi opóźnione o 290 minut! Doszło do tragicznego wypadku na torach

i

Autor: Wikipedia, CC, 2008, Fot. Cezary Piwowarski, portalpasazera.pl, zrzut ekranu Pociągi opóźnione o 290 minut! Doszło do tragicznego wypadku na torach

Pociągi opóźnione o 290 minut! Doszło do tragicznego wypadku na torach

2022-11-07 9:14

Gigantyczne opóźnienia pociągów m.in. do Warszawy. Na torach doszło do tragicznego, śmiertelnego wypadku. Jak podaje portalpasazera.pl, niektóre pociągi są opóźnione nawet o 290 minut, a ten czas wciąż się wydłuża. Chaos spowodował także nowy rozkład jazdy pociągów. Sprawdź szczegóły.

Pociągi opóźnione o ponad 4 godziny!

Gigantyczne utrudnienia na kolei. Doszło do śmiertelnego wypadku na trasie Warszawa - Dęblin. Jak informuje portalpasazera.pl, pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Zachodnia - Dęblin o numerze 12711 jest opóźniony o 290 minut. Opóźnień jest znacznie więcej. Jak poinformowano, doszło do tragicznego wypadku.

- Warszawa Wschodnia - Warszawa Wawer. Potrącenie człowieka. Ruch pociągów prowadzony po jednym torze. Mogą wystąpić opóźnienia do 20 minut. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów przewoźników PKP Intercity i Koleje Mazowieckie na odcinku Warszawa Zachodnia - Dęblin oraz biletów przewoźnika Koleje Mazowieckie we wszystkich środkach ZTM w 1 strefie biletowej kursowania ZTM. Przewidywany czas trwania utrudnienia do godz. 08:00. Przepraszamy za utrudnienia - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Czytaj także: PKP Intercity zmienia rozkład jazdy. Pociągi pojadą dłużej i będzie ich mniej!

Do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg doszło w okolicy skrzyżowania ulic Makowskiej z Dymowską przy stacji PKP Warszawa Gocławek na torze w kierunku Otwocka - poinformował kap. Szymon Kisieliński z warszawskiej straży pożarnej.

Strażacy otrzymali zgłoszenie po godz. 5. Na miejsce przyjechały dwa zastępy. Kisieliński wyjaśnił, że strażacy pomogli przy przesiadce pasażerom z pociągu relacji Warszawa – Dęblin, do podstawionego składu, którym mogli kontynuować podróż.

Czytaj także: PKO BP pilnie ostrzega. Klienci największego polskiego banku mogą stracić pieniądze przez jedno kliknięcie

Pociągi opóźnione o blisko 4 godziny! Doszło do tragicznego wypadku na torach

i

Autor: portalpasazera.pl/zrzut ekranu Pociągi opóźnione o blisko 4 godziny! Doszło do tragicznego wypadku na torach

Które pociągi są opóźnione?

Według informacji podanych na portalpasazera.pl opóźnione są także pociągi:

  • Warszawa Zachodnia - Dęblin, nr 12711 - 290 minut opóźnienia,
  • Dęblin Grodzisk Mazowiecki nr 21700 - 104 minuty opóźnienia,
  • Otwock - Pruszków, nr 99308, - 96 minut opóźnienia,
  • Sobolew - Radom Główny, nr 22612 - 80 minut opóźnienia,
  • Celestynów - Warszawa Zachodnia, nr 91532 - 85 minut opóźnienia,

Szczegóły dotyczące opóźnień znajdują się >>TUTAJ<<.

Chaos na stacjach spowodowały też zmiany w rozkładach jazdy. Pociągów jest mniej i jadą dłużej. 

Więcej przeczytasz:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE