Wielkie Granie na jubileusz! W tym kraju tego jeszcze nie było

i

Autor: Archiwum eska.pl Stadion Narodowy w Warszawie

PGE Narodowy ma już 10 lat. Co zaplanował dla nas w tym roku? Jakie wydarzenia odbędą się na stadionie?

2022-01-31 8:28

W ciągu dekady na PGE Narodowym rozegrano 31 meczów polskiej reprezentacji, odbyło się tam 30 koncertów gwiazd światowego formatu, ale także szczyt NATO czy szczyt klimatyczny. A to nie koniec! Co zaplanowano na rok 2022? Przed nami niezwykłe wydarzenia!

Z okazji 10. urodzin Stadionu Narodowego jego operator zaplanował dwa wydarzenia: sportowe oraz artystyczne. Jeżeli sytuacja epidemiczna w kraju na to pozwoli, w 2022 roku na płycie PGE Narodowego wystąpią również największe gwiazdy światowego formatu:

  • Guns N’ Roses,
  • Iron Maiden,
  • Coldplay
  • Andrea Bocelli.

W maju wszyscy fani czarnego sportu znów będą mogli oglądać zmagania sportowców w ramach indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. W czerwcu Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Belgii w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Przestrzenie stadionu zostały wzbogacone o dedykowane elementy, które przedstawiają historię obiektu oraz prezentują najważniejsze wydarzenia, które odbyły się na arenie w ciągu tej dekady.

'Budowa torowiska tramwajowego na ulicy Kasprzaka

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE