Otwarte Klatki zapraszają na wegański piknik muzyczny Granie na Veganie!

2022-09-01 9:49
Otwarte Klatki zapraszają na wegański piknik muzyczny Granie na Veganie!
Autor: https://www.facebook.com/events/s/granie-na-veganie/565621658577441/ Zdjęcie poglądowe

W najbliższą sobotę tj. 03.09.2022 odbędzie się wegański piknik muzyczny Granie na Veganie wspierany przez Otwarte Klatki oraz Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w lokalu Hocki Klocki w Lunaparku od godz. 16:00 do godz. 22:00.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki uznane przez Animal Charity Evaluators za jedną z kilkunastu najskuteczniejszych organizacji na świecie, działających na rzecz ochrony zwierząt, znane z takich kampanii jak „Cena futra” czy „Jak one to znoszą?”, zaprasza na wegański piknik muzyczny Granie na Veganie.

Piknik ma charakter charytatywny i jest wspierany przez Otwarte Klatki oraz Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych. Na miejscu będzie można spróbować dań kuchni roślinnej oraz wziąć udział w warsztatach oraz blokach edukacyjnych. A to wszystko w rytmie najlepszej muzyki elektronicznej! Dochód z wydarzenia będzie w całości przekazany na pomoc zwierzętom.

„Zapraszamy na niepowtarzalną imprezę, na której będzie można degustować wege-smakołyki i bawić się przy dobrej muzyce! Pomóż zwierzakom i w wyjątkowy sposób pożegnaj lato!”

- Anna Marchewka z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki

DATA: 03.09.2022

GODZINA: 16:00-22:00.

MIEJSCE: Hocki Klocki w Lunaparku

KOSZT: darowizny zbierane na wydarzeniu zostaną w całości przekazane na rzecz Otwartych Klatek oraz Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych

Wszystkie informacje co do eventu można znaleźć na Facebookowej stronie wydarzenia.

Wyprawka szkolna to horror! Ceny artykułów szaleją

QUIZ. Nietypowe zawody i ich nazwy. Fachowcy muszą zdobyć minimum 7 punktów!

Pytanie 1 z 10
Czym zajmuje się szkutnik?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE