Ogromna akcja poszukiwawcza w Tatrach. Zaginęła 40-letnia warszawianka

2020-09-24 12:29
 Ogromna akcja poszukiwawcza w Tatrach. Zaginęła 40-letnia warszawianka
Autor: Facebook/Śladami Zaginionych Ogromna akcja poszukiwawcza w Tatrach. Zaginęła 40-letnia warszawianka

20 ratowników TOPR, pięć psów poszukiwawczych i śmigłowiec. W Tatrach trwa ogromna akcja poszukiwawcza zaginionej 40-latki z Warszawy. Gdzie była ostatnio widziana? Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Kobieta dusiła się przed centrum handlowym. Uratowali ją policjanci

Ogromne poszukiwania w Tatrach

Od niedzieli nikt jej nie widział. Kobieta prawdopodobnie poszła w góry. W Tatrach trwa ogromna akcja poszukiwawcza. Jedyny trop to logowanie telefonu turystki w rejonie Hali Gąsiennicowej.

Jak wyglądała zaginiona?

Rysopis:

  • wzrost: ok. 175 cm,
  • włosy: blond,
  • oczy: niebieskie,
  • szczupła budowa ciała.

Czytaj także: Tomasz Komenda dostał pracę u braci Collins! Czy przeniesie się do Warszawy?

Zagrożenie życia

Pani Joanna zostawiła prawie wszystkie swoje rzeczy w pokoju, zabrała ze sobą plecak (prawdopodobnie jest koloru brązowego),telefon oraz portfel. Odzież, którą zakładała w góry pozostała w pokoju. Zaginiona Pani Joanna w sobotę 19.09.2020 r. przyjechała do Zakopanego. W niedzielę ok.08:00 rano wyszła z pensjonatu "Dom Wypoczynkowy Słoneczna", ul. Karłowicza 4 i ślad po niej zaginął.

Prawdopodobnie w dniu zaginięcia ubrana była w ciemną dresową bluzę i ciemne, materiałowe spodnie. Posiada przy sobie dokumenty i telefon, którego mimo wielokrotnych prób kontaktu, nie odbiera, nie odpisuje na wiadomości.

Jak dodają administratorzy facebookowego konta "Śladem Zaginionych",  pani Joanna może cierpieć na depresję.

Widziałeś zaginioną?

Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt z nr alarmowym 112. Można kontaktować się również z naszą stroną #ŚlademZaginionych, e-mail: slademzaginionych@onet.pl - Jesteśmy w kontakcie z rodziną zaginionej - informują administratorzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE