Nocny Market

i

Autor: https://www.facebook.com/nocnymarket Nocny Market

Nocny Market kończy sezon. Czterodniowa impreza i rozstrzygnięcie plebiscytu na NOCNE KOTY 2022

2022-09-22 12:36

Huczne pożegnanie sezonu potrwa cztery dni. Organizatorzy Nocnego Marketu obiecują nie tylko pyszne jedzenie, ale też finał plebiscytu Nocne Koty 2022. Sprawdźcie, czego możemy oczekiwać przy Towarowej 3.

Nocny Market zamyka sezon 2022. Od maja nieczynne perony Dworca Głównego przy ul. Towarowej w weekendy zapełniały się stoiskami z najlepszym street foodem, a atmosferę znakomitej zabawy podbijały światła barwnych neonów. Na tegoroczny Nocny Market przybywało wielu wystawców, którzy serwowali warszawiakom wyśmienite potrawy. Goście głosowali na nich w plebiscycie Nocne Koty, którego celem jest wyłonienie najlepszego wystawcy tego roku. Do finału przeszło siedmiu, a zwycięzcę poznamy 25 września. Ogłoszenie werdyktu będzie kulminacyjnym punktem zakończenia sezonu Nocnego Marketu, które potrwa od czwartku, 22.09 do niedzieli, 25.09.

Więcej informacji o plebiscycie i zamknięciu tegorocznego sezonu Nocnego Marketu znajdziecie na Facebooku.

Nocne Koty 2022 - kto zostanie wystawcą roku Nocnego marketu?

Tradycją Nocnego Marketu jest plebiscyt na NOCNE KOTY. Przez cały sezon wystawcy walczyli o udział w finale zaplanowanym na niedzielę 25 września. To wówczas wyłonieni zostaną laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Jak piszą organizatorzy, zwycięzca otrzyma "Nocne bilety do marektowej podróży w 2023 roku". Jury zbierze się w sobotę, 24.09 podczas weekendu zamknięcia. Oto pełna lista finalistów:

  • BRASIL ON THE PLATE
  • OWCA Showroom FOOD
  • Uobiod pop-up by Magiczny Składnik
  • Burritos LOCOS
  • Roger That Foods
  • AHAAN
  • YakoTako
Gigantyczne kolejki na lotnisku w Modlinie

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE