Zatrzymana

i

Autor: policja.pl

Nie spodobało jej się zatrzymanie, więc uderzyła policjanta. Później użyła zębów

2022-08-08 13:56

Nocą z 7 na 8 sierpnia policjanci z Mokotowa musieli przeprowadzić zaskakującą interwencję w jednym ze sklepów. Gdy funkcjonariusze próbowali zatrzymać za kradzież agresywną 25-latkę, ta wymierzyła jednemu z nich cios łokciem. Później nie powstrzymała się nawet przed ugryzieniem mundurowego.

Do zdarzenia doszło przed godziną 1:00 na Dolnym Mokotowie. 25-letnia kobieta awanturowała się w sklepie, z którego próbowała ukraść artykuły spożywcze. Na miejscu pojawili się więc policjanci.

Czytaj również: 75-latek zgubił się w lesie. Pomogła żona i policjanci

Mokotów: 25-latka uderzyła i ugryzła policjanta

Kobieta nie spuściła jednak z tonu i była wyjątkowo agresywna również wobec mundurowych. Wulgarnie obrażała przedstawicieli służb, po czym "odwracając się plecami do funkcjonariuszy, uderzyła lewą pięścią podbródek policjanta, a w chwili zakładania jej kajdanek na ręce, zadała mu cios łokciem w twarz".

To nie był jednak koniec problemów z 25-latką. Podczas interwencji zatrzymana zniszczyła mundur jednego z policjantów, a kiedy próbowano umieścić ją w radiowozie, ugryzła funkcjonariusza w palec. Ostatecznie kobieta musiała więc zostać obezwładniona, po czym przewieziona na komendę. Była trzeźwa.

- Za przestępstwa naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów poniesie odpowiedzialność karną, gdzie przepisy przewidują karę do 3 lat pozbawienia wolności. Za kradzież artykułów spożywczych ukarana została mandatem karnym. Postępowanie w tej sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Mokotów - przekazali policjanci.

Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE