"Możliwa próba zabójstwa kobiety": Trwają poszukiwania sprawcy

2021-12-03 17:36
Możliwa próba zabójstwa kobiety: Trwają poszukiwania sprawcy
Autor: małopolska policja, zdjęcie ilustracyjne "Możliwa próba zabójstwa kobiety": Trwają poszukiwania sprawcy

Ranna kobieta znaleziona przy drodze w Kawęczynku w powiecie piaseczyńskim. Policja nie wyklucza, że doszło do próby zabójstwa. - Trwają poszukiwania osoby mającej związek ze sprawą - informują policjanci.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Kobietę znaleziono przy ulicy Prostej, przed skrzyżowaniem z ulicą Sarenki. Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci z Konstancina-Jeziorny. Podtrzymywali czynności życiowe u ciężko rannej kobiety w średnim wieku, wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego lądowanie zabezpieczali przybyli na miejsce strażacy. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Czytaj także: Byłeś na kwarantannie? Lepiej dopilnuj jednej kwestii. Inaczej ZABIORĄ ci sporo z pensji!

- Poszkodowana ma rany cięte. Nie wykluczamy usiłowania zabójstwa. Na miejscu trwają czynności. Poszukujemy osoby powiązanej ze sprawą - przekazał Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Czy umiesz rozbudzić swój szósty zmysł?

Pytanie 1 z 10
Wierzysz w przeznaczenie?
To tu w listopadzie koczowali migranci! WIDEO z miejsca zdarzeń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE