Mama Ginekolog pobiła rekord dla WOŚP! Ile pieniędzy zebrała Nicole Sochacki-Wójcicka?

i

Autor: WOŚP/Fot.Stanisław Wadas, Instagram/mamaginekolog, kolaż zdjęć Mama Ginekolog pobiła rekord dla WOŚP! Ile pieniędzy zebrała Nicole Sochacki-Wójcicka?

Mama Ginekolog znów pobiła rekord dla WOŚP! Ile zebrała Warszawianka Roku?

2021-02-01 17:03

Mama Ginekolog znów pobiła rekord! 31.01.2021 zebrała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o ponad 2 miliony więcej niż rok temu. Nicole Sochacki-Wójcicka jest znaną blogerką, lekarką i... Warszawianką Roku 2019! Ile zebrała Mama Ginekolog podczas 29. finału WOŚP 31.021.2021?

29. Finał WOŚP w Olsztynie. Jeden z najstarszych wolontariuszy

Mama Ginekolog znów pobiła rekord dla WOŚP!

Nicole Sochacki-Wójcicka, blogerka znana jako Mama Ginekolog, zorganizowała gigantyczną akcję, z której pieniądze trafiły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już rok temu udało się jej zebrać ponad 3 miliony złotych. W tym roku padł kolejny rekord! Mama Ginekolog ze swoją ekipą zebrała ponad 5 milionów złotych! - Mamy to !!! Netto 5 377 782 (kwota bez podatku VAT) - która w waszym imieniu poprzez naszą  Fundację Ernesta zasili w tym tygodniu konto Fundacji WOŚP. (Brutto 5 845 670zł). To jest coś niesamowitego!!! To wy w to uwierzyliście, że ubiegłoroczny rekord jest do pobicia ( i to jak) to wy dokonaliście niemożliwego. Dziękujemy całym naszym zespołem - czytamy na instagramie Mamy Ginekolog.

Czytaj także: WOŚP 2021: Rekord pobity! Kiedy poznamy PEŁNĄ KWOTĘ, jaką zebrała orkiestra?

Nicole Sochacki-Wójcicka: Kim jest Mama Ginekolog?

Nicole Sochacki-Wójcicka to ginekolożka, blogerka, bizneswoman, a prywatnie mama Rogera i Gilberta. Na swoim blogu publikuje treści dotyczące ciąży, rodzicielstwa i zdrowia. Prowadzi też sklep z ubraniami i produktami dla dzieci. Nicole Sochacki-Wójcicka  pasjonuje się też kuchnią, czego efektem jest seria kulinarnych e-booków. W 2019 roku zdobyła tytuł Warszawianki Roku.

Czytaj także: WOŚP 2021: Wydarzenia w Warszawie. To nie tylko wielki finał!

29. finał WOŚP: Ile pieniędzy udało się zebrać?

Podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się pobić kolejny rekord! W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Już teraz udało się zebrać 127 495 626 złotych. A to jeszcze nie koniec! Wciąż można wesprzeć WOŚP poprzez aukcje - wiele z nich trwa do 14 lutego!

Czytaj także: WOŚP 2021 - numer jeden Gorącej 20 Radia Eska wylicytowany! Padła ogromna kwota!

Pełne dane dotyczące sumy, którą w tym roku zebrała WOŚP mają zostać opublikowane 7 kwietnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ: Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...