Legia Warszawa - Bodo/Glimt REWANŻ: data i godzina drugiego meczu z mistrzami Norwegii

2021-06-28 11:53
Stadion Legii Warszawa
Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Legia Warszawa gra z mistrzami Norwegii - Bodo/Glimt. Pierwszy mecz zaplanowano na 7 lipca. Kiedy zaś odbywa się rewanż? Data, godzina i miejsce drugiego spotkania zostały już ustalone. Sprawdźcie szczegóły w naszym artykule.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - rewanż został już zaplanowany. Wiadomo kiedy, gdzie i o której się odbędzie. W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Wojskowi zmierzą się z mistrzami Norwegii. Wiadomo już, że pierwszy mecz będzie na wyjeździe. Znaczy to, że rewanż Legia Warszawa - Bodo/Glimt rozegrany zostanie na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3. Rywal jest trudny - norweski klub w ubiegłym roku przegrał w lidze tylko raz! Stawką spotkania z FK Bodo/Glimt jest awans do drugiej rundy eliminacyjnej LM. Jeśli drużynie z Łazienkowskiej 3. uda się pokonać Norwegów, zagrają ze zwycięzcą pary Flora Tallinn - Hibernians. Mecze tej fazy planowane są na 20-21 i 27-28 lipca. Spotkanie I. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zaplanowano na 7 lipca o godzinie 18:00. Kiedy zaś spotkanie rewanżowe? Datę drugiego meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt znajdziecie w dalszej części artykułu.

Wywiad z Maneskin

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - DATA i GODZINA REWANŻU

Kibice Legii Warszawa czekają na mecz przeciwko mistrzom Norwegii. Czy drużyna Czesława Michniewicza okaże się wystarczająca silna, by pokonać Bodo/Glimt i awansować do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów? Zadecyduje o tym dwumecz. Pierwsze spotkanie Wojskowi rozgrywają na wyjeździe 7.07. Gwizdek sędziego rozpocznie starcie o 18:00. Rewanż Legia Warszawa - Bodo/Glimt odbędzie się zaś tydzień później - 14.07. Godzina rozpoczęcia drugiego spotkania to 20:00. Kibiców, którzy zasiądą na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3. czekają zapewne ogromne emocje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE