Koleżanki pokłóciły się o pieniądze. Jedna odgryzła drugiej kawałek ucha

2022-09-29 18:23
policja
Autor: Wikimedia Commons / Edward Kimmel

Policjanci z Bielan musieli dokonać naprawdę niecodziennej interwencji. Okazało się, że w jednym z mieszkań pokłóciły się dwie koleżanki. Podczas awantury jedna z nich odgryzła drugiej kawałek ucha.

- Kilka dni temu bielańscy mundurowi zostali wezwani na interwencję przy ulicy Księżycowej. Z informacji, jaką uzyskali policjanci wynikało, że pokłóciły się dwie koleżanki i jedna drugiej groziła pozbawieniem życia - przekazała podinsp. Elwira Kozłowska.

Czytaj również: Nagle zjechał wprost do rzeki, było o włos od tragedii. WOPR wkroczył do akcji

Podczas kłótni odgryzła koleżance kawałek ucha

Policjanci od razu udali się na miejsce zdarzenia. Tam odkryli, że kobiety wspólnie piły alkohol, po czym jedna z nich udała się do swojego domu.

Ostatecznie postanowiła jednak wrócić. Zauważyła bowiem, iż brakuje jej 800 zł. Stwierdziła więc, że za kradzieżą musi stać jej znajoma. Podczas burzliwej dyskusji jedna z kobiet odgryzła drugiej kawałek ucha.

- Pokrzywdzona trafiła do szpitala, a 31-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dochodzeniowcy już przedstawili kobiecie zarzuty za groźby karalne i naruszenie czynności narządu ciała powyżej dni 7. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności - ujawniła Kozłowska.

Sprawą zajmuje się już prokuratura. Winna pozostaje pod policyjnym dozorem i nie może zbliżać się do poszkodowanej.

Policjanci szukali go przez miesiąc, a on maszerował 200 km w rodzinne strony

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ursynów wyjątkowo upamiętni Krzysztofa Krawczyka. Pomysł może naprawdę wzruszyć
  2. Roztańczony PGE Narodowy 2022. Impreza przyciągnie tłumy, WTP wydał komunikat
  3. Pilne poszukiwania Sofii Yanevyvh. Nastolatka odprowadziła mamę na autobus i przepadła
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE