Julinek - OTWARCIE w czarodziejskim stylu! Park Rozrywki znów zaprasza [DATA]

2021-05-26 12:21

Park Rozrywki Julinek to jedno z najpopularniejszych miejsc rozrywki w województwie mazowieckim! Już w najbliższy weekend Julinek znowu zaprosi do siebie całe rodziny. Park zmieni się w Krainę Czarów! Będziecie mogli spotkać Alicję, Kapelusznika, Złą Królową Kier, Królika, a nawet dziwnych Bliźniaków.

Park Rozrywki Julinek w ten weekend świętuje 7 urodziny! Z tej okazji zaprasza wszystkich do udziału w Wielkiej Paradzie Urodzinowej, a dzieciaki na pyszny tort! Na spragnionych wrażeń czeka jak zawsze mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu: park linowy, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa i całkowicie nowe wesołe miasteczko. Nie zabraknie też kulinarnych podróży. Tylko w Julinku poznacie przeboje kuchni meksykańskiej, spróbujecie prawdziwie włoskiej pizzy, zjecie tradycyjny polski obiad i posmakujecie dań z grilla serwowanych z piknikowej lokomotywy. Jeśli jednak marzy wam się piknik wśród drzew, zapraszamy do strefy grillowej, gdzie można zorganizować piknik rodzinny. Zaś dla tych, którzy cenią sobie spokój i są spragnieni odpoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu drzew, przygotowano strefę relaksu z leżakami, hamakami i fontanną wodną. Całości dopełni przepyszna kawa i rzemieślnicze lody Kosmos.

Brawurowy manewr na wiadukcie w Lesznie

Julinek zaprasza - data otwarcia parku

Park Rozrywki Julinek otwiera się ponownie już 29 i 30 maja. Oprócz wymienionych wyżej atrakcji, czeka Was tam również odrobina magii - dajcie się oderwać od rzeczywistości! W spektaklu "Barwy Absurdu" wystąpi Marysia i Julian oraz Antirabbity. W interpretacji "Alicji w Krainie Czarów" zabiorą was do świata baśni z fascynującymi pokazami akrobatyki, akrobatyki powietrznej, iluzji optycznej, żonglerki  i ekwilibrystyki.

Darmowy wstęp do Parku Julinek

Wszystkie weekendowe atrakcje organizowane są z okazji 7 urodzin Parku Rozrywki Julinek. Ale to nie wszystko! W ten w ten weekend wstęp do Parku jest darmowy. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.julinek.com.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE