Internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Najpierw się przepychał, potem nagle zahamował

2022-09-28 20:56
kierowca
Autor: YouTube / STOP CHAM

Do sieci trafiło nagranie z tunelu Wisłostrady, na którym widzimy kierowcę siedzącego na zderzaku innego pojazdu. Gdy ostatecznie go wyprzedził, złośliwie i niebezpiecznie przyhamowywał. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Na kanale STOP CHAM na YouTube opublikowano filmik nagrany samochodową kamerką. Akcja dzieje się w tunelu Wisłostrady, gdzie kierowca niebezpiecznie siedzi na zderzaku innego pojazdu, próbując się przepchnąć na środkowy pas. Ruch jest jednak spory.

Ostatecznie, już po wyjeździe z tunelu, kierujący wyprzedza samochód z kamerką. Jadąc przed nim, niebezpiecznie przyhamowuje, jakby jednak wcale mu się nie spieszyło. Tego rodzaju zachowanie może oczywiście doprowadzić do groźnej stłuczki.

Na tym jednak nie koniec. Gdy nagrywający kierowca próbuje zmienić pas, drugi zajeżdża mu drogę. Chwilę później sytuacja się powtarza. Tym samym oba pojazdy zaczynają niejako poruszać się zygzakiem. 

Czytaj również: Czy uczniowie to przyszli arcymistrzowie? Pokaże to program "Wars i Sawa grają w szachy"

STOP CHAM: internauci krytykują zachowanie kierowcy

Internauci, którzy obejrzeli filmik, byli bezlitośni dla nagranego kierowcy. "Totalne buractwo, nic dodać nic ująć", "Mam nadzieję, że nagranie trafiło tam gdzie trzeba", "Tak bardzo mi się spieszy, ale na przyblokowanie kogoś zawsze znajdę czas" - czytamy w komentarzach.

Kierowca zaszalał na S7. W 15 sekund uzbierał 24 punkty karne

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dodatek węglowy trafia na konta warszawiaków. Ale trudno o sam węgiel
  2. Biegnij Warszawo 2022. Będą utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej
  3. Nowy taryfikator mandatów w praktyce? W kilka sekund kierowca uzbierał 28 punktów
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE